ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ "СКІФ 2015"
нічне орієнтування
12.06.2015, Сумська обл, с. Могриця
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ж10 , 0 КП, 0.000 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат |
  | Идеальный участник |   | 00:00:00 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ж14 , 7 КП, 1.920 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (52) | КП-2 (58) | КП-3 (59) | КП-4 (44) | КП-5 (61) | КП-6 (50) | КП-7 (100) | Финиш |
1 | Панасенко Вікторія | 147 | 00:57:36 | 15:09/4 | 20:52/4 | 26:07/4 | 37:26/1 | 48:07/1 | 55:37/1 | 57:13/1 | 57:36/1 |
  | Сумська | ІІІ |   | 15:09/4 | 5:43/2 | 5:15/1 | 11:19/1 | 10:41/1 | 7:30/1 | 1:36/4 | 0:23/4 |
2 | Новак Ольга | 146 | 00:59:25 | 3:16/1 | 9:16/2 | 15:44/1 | 39:15/2 | 50:02/2 | 57:36/2 | 59:10/2 | 59:25/2 |
  | Сумська | І-ю | + 1:49 | 3:16/1 | 6:00/3 | 6:28/3 | 23:31/2 | 10:47/4 | 7:34/2 | 1:34/3 | 0:15/1 |
3 | Кисель Катерина | 144 | 01:03:01 | 6:52/3 | 12:54/3 | 19:15/3 | 42:53/3 | 53:37/3 | 61:26/3 | 62:43/3 | 63:01/3 |
  | Сумська | б/р ю | + 5:25 | 6:52/3 | 6:02/4 | 6:21/2 | 23:38/3 | 10:44/3 | 7:49/4 | 1:17/1 | 0:18/2 |
4 | Богатир Олена | 142 | 01:05:25 | 3:29/2 | 6:39/1 | 17:48/2 | 45:17/4 | 55:58/4 | 63:38/4 | 65:06/4 | 65:25/4 |
  | Сумська | І-ю | + 7:49 | 3:29/2 | 3:10/1 | 11:09/4 | 27:29/4 | 10:41/1 | 7:40/3 | 1:28/2 | 0:19/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:42:43 | 3:16 | 3:10 | 5:15 | 11:19 | 10:41 | 7:30 | 1:17 | 0:15 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ж16 , 11 КП, 3.500 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (39) | КП-2 (38) | КП-3 (32) | КП-4 (53) | КП-5 (52) | КП-6 (59) | КП-7 (44) | КП-8 (60) | КП-9 (61) | КП-10(49) | КП-11(100) | Финиш |
1 | Гоєнко Марія | 236 | 00:43:07 | 4:32/2 | 7:28/2 | 9:45/2 | 14:39/2 | 17:57/2 | 26:36/2 | 29:24/2 | 31:21/2 | 36:11/1 | 40:19/1 | 42:50/1 | 43:07/1 |
  | Харківська | І |   | 4:32/2 | 2:56/2 | 2:17/1 | 4:54/1 | 3:18/1 | 8:39/2 | 2:48/1 | 1:57/3 | 4:50/1 | 4:08/1 | 2:31/2 | 0:17/2 |
2 | Пугач Марія | 150 | 00:49:51 | 2:58/1 | 5:42/1 | 8:12/1 | 13:08/1 | 17:01/1 | 23:16/1 | 28:54/1 | 30:08/1 | 41:03/2 | 47:01/2 | 49:36/2 | 49:51/2 |
  | Сумська | КМСУ | + 6:44 | 2:58/1 | 2:44/1 | 2:30/2 | 4:56/2 | 3:53/2 | 6:15/1 | 5:38/2 | 1:14/1 | 10:55/3 | 5:58/3 | 2:35/3 | 0:15/1 |
3 | Таран Вікторія | 102 | 01:05:54 | 10:01/3 | 13:34/3 | 16:21/3 | 23:01/3 | 28:52/3 | 38:44/3 | 52:05/3 | 53:56/3 | 58:52/3 | 63:40/3 | 65:37/3 | 65:54/3 |
  | Дніпропетровська | І | +22:47 | 10:01/3 | 3:33/3 | 2:47/3 | 6:40/3 | 5:51/3 | 9:52/3 | 13:21/3 | 1:51/2 | 4:56/2 | 4:48/2 | 1:57/1 | 0:17/2 |
4 | Олійник Ольга | 101 | DSQ | 3:38 | 8:32 | 14:44 | 36:21 | 43:26 | 63:49 | 63:49 | 56:40 | 63:49 | 63:49 | 63:27 | 63:49 |
  | Дніпропетровська | І |   | 3:38 | 4:54 | 6:12 | 21:37 | 7:05 | 20:23 | 0:00 | -7:51 | 7:09 | 0:00 | 0:38 | 0:22 |
  | Идеальный участник |   | 00:37:38 | 2:58 | 2:44 | 2:17 | 4:54 | 3:18 | 6:15 | 2:48 | 1:14 | 4:50 | 4:08 | 1:57 | 0:15 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ж21A , 10 КП, 4.330 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (53) | КП-2 (36) | КП-3 (37) | КП-4 (39) | КП-5 (54) | КП-6 (46) | КП-7 (42) | КП-8 (49) | КП-9 (50) | КП-10(100) | Финиш |
1 | Штонда Вікторія | 237 | 01:14:48 | 9:23/1 | 18:34/1 | 34:21/1 | 45:25/1 | 51:07/1 | 57:07/1 | 64:23/1 | 68:53/1 | 73:19/1 | 74:31/1 | 74:48/1 |
  | Харківська | ІІ | +74:48 | 9:23/1 | 9:11/2 | 15:47/1 | 11:04/2 | 5:42/2 | 6:00/1 | 7:16/2 | 4:30/1 | 4:26/2 | 1:12/1 | 0:17/1 |
2 | Лисянська Даша | 153 | 01:24:48 | 14:03/2 | 22:50/2 | 46:46/2 | 52:52/2 | 54:59/2 | 61:35/2 | 67:50/2 | 79:24/2 | 82:35/2 | 84:27/2 | 84:48/2 |
  | Сумська | І | +84:48 | 14:03/2 | 8:47/1 | 23:56/2 | 6:06/1 | 2:07/1 | 6:36/2 | 6:15/1 | 11:34/2 | 3:11/1 | 1:52/2 | 0:21/2 |
3 | Петренко Олександра | 155 | DSQ | 8:18 | 82:46 | 82:46 | 82:46 | 82:46 | 82:46 | 82:46 | 82:46 | 82:46 | 82:46 | 82:46 |
  | Сумська | ІІ-ю |   | 8:18 | 74:28 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |
  | Идеальный участник |   | 01:03:35 | 9:23 | 8:47 | 15:47 | 6:06 | 2:07 | 6:00 | 6:15 | 4:30 | 3:11 | 1:12 | 0:17 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ж21E , 16 КП, 6.900 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (53) | КП-2 (32) | КП-3 (36) | КП-4 (35) | КП-5 (33) | КП-6 (37) | КП-7 (38) | КП-8 (54) | КП-9 (40) | КП-10(55) | КП-11(59) | КП-12(61) | КП-13(42) | КП-14(49) | КП-15(50) | КП-16(100) | Финиш |
1 | Карпенко Юлія | 158 | 01:18:55 | 4:00/1 | 12:41/1 | 18:28/1 | 22:13/1 | 26:38/1 | 38:25/1 | 40:55/1 | 46:06/1 | 50:50/1 | 53:34/1 | 62:32/1 | 68:06/1 | 72:03/1 | 74:46/1 | 77:32/1 | 78:40/1 | 78:55/1 |
  | Сумська | КМСУ | +78:55 | 4:00/1 | 8:41/1 | 5:47/1 | 3:45/1 | 4:25/1 | 11:47/1 | 2:30/1 | 5:11/1 | 4:44/1 | 2:44/1 | 8:58/1 | 5:34/1 | 3:57/1 | 2:43/1 | 2:46/1 | 1:08/1 | 0:15/1 |
  | Идеальный участник |   | 01:18:55 | 4:00 | 8:41 | 5:47 | 3:45 | 4:25 | 11:47 | 2:30 | 5:11 | 4:44 | 2:44 | 8:58 | 5:34 | 3:57 | 2:43 | 2:46 | 1:08 | 0:15 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ж40 , 12 КП, 4.350 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (39) | КП-2 (38) | КП-3 (32) | КП-4 (53) | КП-5 (46) | КП-6 (42) | КП-7 (58) | КП-8 (59) | КП-9 (44) | КП-10(45) | КП-11(50) | КП-12(100) | Финиш |
1 | Медуниця Ольга | 165 | 01:22:43 | 7:50/2 | 14:29/2 | 19:09/1 | 28:26/2 | 39:14/2 | 49:24/2 | 55:53/2 | 63:11/1 | 66:21/1 | 73:52/1 | 80:07/1 | 82:20/1 | 82:43/1 |
  | Сумська | І |   | 7:50/2 | 6:39/5 | 4:40/1 | 9:17/2 | 10:48/5 | 10:10/1 | 6:29/5 | 7:18/1 | 3:10/1 | 7:31/2 | 6:15/3 | 2:13/5 | 0:23/1 |
2 | Благосмыслова Диана | 161 | 01:24:19 | 9:06/3 | 15:34/4 | 20:22/2 | 29:51/3 | 40:13/3 | 50:46/3 | 57:03/3 | 64:35/2 | 67:52/2 | 75:29/2 | 81:30/2 | 83:41/2 | 84:19/2 |
  | Сумська | б/р | + 1:36 | 9:06/3 | 6:28/4 | 4:48/2 | 9:29/3 | 10:22/3 | 10:33/4 | 6:17/3 | 7:32/3 | 3:17/3 | 7:37/3 | 6:01/2 | 2:11/3 | 0:38/4 |
3 | Зикова Лілія | 163 | 01:25:09 | 10:41/4 | 15:21/3 | 21:22/4 | 31:09/4 | 41:20/4 | 51:43/4 | 57:53/4 | 65:32/3 | 68:50/3 | 76:30/3 | 82:26/3 | 84:38/3 | 85:09/3 |
  | Сумська | КМСУ | + 2:26 | 10:41/4 | 4:40/1 | 6:01/4 | 9:47/5 | 10:11/2 | 10:23/2 | 6:10/2 | 7:39/4 | 3:18/4 | 7:40/5 | 5:56/1 | 2:12/4 | 0:31/3 |
4 | Лозовська Наталія | 164 | 01:26:43 | 11:52/5 | 17:11/5 | 23:11/5 | 32:42/5 | 43:04/5 | 53:28/5 | 59:56/5 | 67:15/4 | 70:26/4 | 78:04/4 | 84:28/4 | 86:19/4 | 86:43/4 |
  | Сумська | І | + 4:00 | 11:52/5 | 5:19/2 | 6:00/3 | 9:31/4 | 10:22/3 | 10:24/3 | 6:28/4 | 7:19/2 | 3:11/2 | 7:38/4 | 6:24/4 | 1:51/1 | 0:24/2 |
5 | Бояринова Ольга | 162 | 01:29:55 | 7:42/1 | 13:09/1 | 20:55/3 | 27:22/1 | 37:08/1 | 48:10/1 | 54:07/1 | 69:44/5 | 75:12/5 | 79:55/5 | 87:21/5 | 89:13/5 | 89:55/5 |
  | Сумська | І | + 7:12 | 7:42/1 | 5:27/3 | 7:46/5 | 6:27/1 | 9:46/1 | 11:02/5 | 5:57/1 | 15:37/5 | 5:28/5 | 4:43/1 | 7:26/5 | 1:52/2 | 0:42/5 |
6 | Яковенко Ольга | 113 | DSQ | 4:55 | 26:12 | 29:48 | 87:19 | 55:52 | 87:19 | 87:19 | 87:19 | 87:19 | 87:19 | 87:19 | 87:19 | 87:19 |
  | Сумська | І |   | 4:55 | 21:17 | 3:36 | 57:31 | **:33 | 31:27 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |
  | Идеальный участник |   | 01:12:43 | 7:42 | 4:40 | 4:40 | 6:27 | 9:46 | 10:10 | 5:57 | 7:18 | 3:10 | 4:43 | 5:56 | 1:51 | 0:23 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ж55 , 9 КП, 2.000 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (52) | КП-2 (58) | КП-3 (59) | КП-4 (44) | КП-5 (60) | КП-6 (45) | КП-7 (61) | КП-8 (50) | КП-9 (100) | Финиш |
1 | Кочева Ольга | 109 | 00:52:57 | 14:05/1 | 19:46/1 | 25:15/1 | 36:11/1 | 40:22/1 | 45:14/1 | 46:16/1 | 50:32/1 | 52:28/1 | 52:57/1 |
  | Донецька | б/р | +52:57 | 14:05/1 | 5:41/1 | 5:29/1 | 10:56/1 | 4:11/1 | 4:52/1 | 1:02/1 | 4:16/1 | 1:56/1 | 0:29/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:52:57 | 14:05 | 5:41 | 5:29 | 10:56 | 4:11 | 4:52 | 1:02 | 4:16 | 1:56 | 0:29 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ч10 , 0 КП, 0.000 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат |
  | Идеальный участник |   | 00:00:00 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ч12 , 0 КП, 0.000 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат |
  | Идеальный участник |   | 00:00:00 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ч14 , 9 КП, 2.000 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (52) | КП-2 (58) | КП-3 (59) | КП-4 (44) | КП-5 (60) | КП-6 (45) | КП-7 (61) | КП-8 (50) | КП-9 (100) | Финиш |
1 | Татарченко Олексій | 148 | 00:56:42 | 4:35/1 | 10:27/1 | 17:03/1 | 40:28/1 | 43:31/1 | 48:59/1 | 50:29/1 | 54:52/1 | 56:26/1 | 56:42/1 |
  | Сумська | І-ю |   | 4:35/1 | 5:52/2 | 6:36/1 | 23:25/6 | 3:03/5 | 5:28/2 | 1:30/2 | 4:23/2 | 1:34/3 | 0:16/2 |
2 | Іщенко Руслан | 196 | 00:57:43 | 5:34/2 | 11:23/2 | 18:00/2 | 41:19/2 | 44:28/3 | 50:21/2 | 51:28/2 | 55:44/2 | 57:23/2 | 57:43/2 |
  | Сумська | б/р ю | + 1:01 | 5:34/2 | 5:49/1 | 6:37/2 | 23:19/5 | 3:09/6 | 5:53/3 | 1:07/1 | 4:16/1 | 1:39/4 | 0:20/4 |
3 | Руденко Дмитро | 199 | 01:05:30 | 22:10/4 | 33:02/4 | 42:15/4 | 48:55/4 | 50:15/4 | 56:35/4 | 59:23/4 | 63:52/4 | 65:13/3 | 65:30/3 |
  | Сумська | І-ю | + 8:48 | 22:10/4 | 10:52/5 | 9:13/6 | 6:40/2 | 1:20/1 | 6:20/6 | 2:48/6 | 4:29/3 | 1:21/2 | 0:17/3 |
4 | Бобирь Денис | 192 | 01:14:27 | 16:30/3 | 26:56/3 | 36:08/3 | 42:47/3 | 44:09/2 | 50:27/3 | 53:09/3 | 57:44/3 | 73:28/4 | 74:27/4 |
  | Сумська | ІІІ-ю | +17:45 | 16:30/3 | 10:26/3 | 9:12/5 | 6:39/1 | 1:22/2 | 6:18/5 | 2:42/4 | 4:35/4 | 15:44/6 | 0:59/6 |
5 | Покидченко Владислав | 197 | 01:22:32 | 29:06/6 | 43:53/6 | 50:44/6 | 58:33/6 | 60:43/6 | 63:59/6 | 66:18/6 | 81:05/6 | 82:18/6 | 82:32/5 |
  | Сумська | ІІІ | +25:50 | 29:06/6 | 14:47/6 | 6:51/3 | 7:49/4 | 2:10/4 | 3:16/1 | 2:19/3 | 14:47/6 | 1:13/1 | 0:14/1 |
6 | Довгопол Ярослав | 195 | 01:22:35 | 24:30/5 | 35:06/5 | 44:14/5 | 50:58/5 | 52:21/5 | 58:35/5 | 61:19/5 | 65:56/5 | 81:37/5 | 82:35/6 |
  | Сумська | б/р ю | +25:53 | 24:30/5 | 10:36/4 | 9:08/4 | 6:44/3 | 1:23/3 | 6:14/4 | 2:44/5 | 4:37/5 | 15:41/5 | 0:58/5 |
  | Идеальный участник |   | 00:35:05 | 4:35 | 5:49 | 6:36 | 6:39 | 1:20 | 3:16 | 1:07 | 4:16 | 1:13 | 0:14 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ч16 , 14 КП, 4.120 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (51) | КП-2 (53) | КП-3 (39) | КП-4 (54) | КП-5 (41) | КП-6 (56) | КП-7 (47) | КП-8 (48) | КП-9 (42) | КП-10(58) | КП-11(45) | КП-12(50) | КП-13(49) | КП-14(100) | Финиш |
1 | Федотов Ілля | 238 | 00:48:23 | 1:49/3 | 6:56/4 | 12:15/4 | 13:43/3 | 16:28/2 | 19:52/2 | 21:31/1 | 23:26/1 | 26:30/1 | 30:09/1 | 33:26/1 | 38:19/1 | 45:21/1 | 48:08/1 | 48:23/1 |
  | Харківська | І-ю |   | 1:49/3 | 5:07/7 | 5:19/4 | 1:28/1 | 2:45/1 | 3:24/2 | 1:39/3 | 1:55/1 | 3:04/1 | 3:39/4 | 3:17/1 | 4:53/7 | 7:02/8 | 2:47/8 | 0:15/3 |
2 | Лемешко Димитрій | 205 | 00:51:42 | 1:37/2 | 5:01/1 | 8:00/1 | 12:32/2 | 15:34/1 | 18:33/1 | 21:32/2 | 24:29/2 | 27:52/2 | 31:23/2 | 36:43/2 | 44:14/2 | 49:31/3 | 51:28/2 | 51:42/2 |
  | Сумська | КМСУ | + 3:19 | 1:37/2 | 3:24/1 | 2:59/1 | 4:32/8 | 3:02/4 | 2:59/1 | 2:59/8 | 2:57/6 | 3:23/2 | 3:31/2 | 5:20/6 | 7:31/8 | 5:17/7 | 1:57/2 | 0:14/1 |
3 | Петін Олександр | 208 | 00:52:11 | 1:25/1 | 5:30/2 | 10:23/2 | 12:05/1 | 18:46/4 | 23:20/3 | 26:17/4 | 28:40/4 | 32:19/3 | 36:27/3 | 40:48/3 | 44:30/3 | 49:24/2 | 51:55/3 | 52:11/3 |
  | Сумська | ІІ | + 3:48 | 1:25/1 | 4:05/5 | 4:53/3 | 1:42/2 | 6:41/8 | 4:34/3 | 2:57/7 | 2:23/4 | 3:39/3 | 4:08/6 | 4:21/5 | 3:42/5 | 4:54/5 | 2:31/7 | 0:16/4 |
4 | Плужник Олексій | 209 | 00:54:13 | 3:17/6 | 7:51/6 | 12:26/5 | 14:08/5 | 20:48/5 | 25:23/5 | 28:16/5 | 30:43/5 | 34:23/4 | 38:30/4 | 42:48/4 | 46:34/4 | 51:28/4 | 53:54/4 | 54:13/4 |
  | Сумська | ІІІ | + 5:50 | 3:17/6 | 4:34/6 | 4:35/2 | 1:42/2 | 6:40/7 | 4:35/4 | 2:53/6 | 2:27/5 | 3:40/4 | 4:07/5 | 4:18/4 | 3:46/6 | 4:54/5 | 2:26/6 | 0:19/8 |
5 | Самойленко Костянтин | 104 | 00:56:55 | 2:10/4 | 5:55/3 | 12:08/3 | 13:51/4 | 16:43/3 | 24:57/4 | 26:16/3 | 28:33/3 | 40:20/5 | 43:49/5 | 49:56/5 | 52:50/5 | 54:49/5 | 56:41/5 | 56:55/5 |
  | Дніпропетровська | І | + 8:32 | 2:10/4 | 3:45/2 | 6:13/7 | 1:43/4 | 2:52/3 | 8:14/5 | 1:19/1 | 2:17/3 | 11:47/7 | 3:29/1 | 6:07/7 | 2:54/2 | 1:59/2 | 1:52/1 | 0:14/1 |
6 | Басенко Євген | 201 | 00:59:12 | 3:21/7 | 7:15/5 | 12:39/6 | 14:42/6 | 20:53/6 | 32:30/7 | 34:34/7 | 38:16/7 | 42:29/6 | 46:45/6 | 50:41/6 | 54:00/6 | 56:32/6 | 58:54/6 | 59:12/6 |
  | Сумська | ІІІ | +10:49 | 3:21/7 | 3:54/4 | 5:24/5 | 2:03/7 | 6:11/5 | 11:37/8 | 2:04/5 | 3:42/7 | 4:13/6 | 4:16/7 | 3:56/2 | 3:19/3 | 2:32/4 | 2:22/4 | 0:18/7 |
7 | Житняк Виталий | 204 | 01:03:09 | 7:18/8 | 11:10/8 | 16:37/7 | 18:36/7 | 24:52/8 | 36:27/8 | 38:29/8 | 42:12/8 | 46:23/7 | 50:42/7 | 54:39/7 | 58:03/7 | 60:30/7 | 62:52/7 | 63:09/7 |
  | Сумська | ІІ | +14:46 | 7:18/8 | 3:52/3 | 5:27/6 | 1:59/6 | 6:16/6 | 11:35/7 | 2:02/4 | 3:43/8 | 4:11/5 | 4:19/8 | 3:57/3 | 3:24/4 | 2:27/3 | 2:22/4 | 0:17/5 |
8 | Філіпов Владислав | 105 | 01:04:01 | 2:40/5 | 9:19/7 | 19:04/8 | 20:51/8 | 23:42/7 | 31:56/6 | 33:20/6 | 35:32/6 | 47:20/8 | 50:52/8 | 57:02/8 | 59:51/8 | 61:46/8 | 63:44/8 | 64:01/8 |
  | Дніпропетровська | І | +15:38 | 2:40/5 | 6:39/8 | 9:45/8 | 1:47/5 | 2:51/2 | 8:14/5 | 1:24/2 | 2:12/2 | 11:48/8 | 3:32/3 | 6:10/8 | 2:49/1 | 1:55/1 | 1:58/3 | 0:17/5 |
9 | Піддубний Михайло | 111 | DSQ | 3:01 | 55:01 | 9:24 | 11:59 | 17:45 | 21:23 | 23:24 | 27:56 | 31:45 | 39:54 | 44:04 | 48:31 | 52:35 | 54:46 | 55:01 |
  | Полтавська | І |   | 3:01 | 52:00 | **:23 | 2:35 | 5:46 | 3:38 | 2:01 | 4:32 | 3:49 | 8:09 | 4:10 | 4:27 | 4:04 | 2:11 | 0:15 |
10 | Виприцький Владислав | 203 | DSQ | 5:26 | 9:12 | 14:42 | 16:47 | 23:21 | 34:47 | 36:36 | 40:21 | 44:37 | 48:48 | 52:44 | 61:18 | 58:36 | 60:59 | 61:18 |
  | Сумська | ІІ-ю |   | 5:26 | 3:46 | 5:30 | 2:05 | 6:34 | 11:26 | 1:49 | 3:45 | 4:16 | 4:11 | 3:56 | 8:34 | -2:18 | 2:23 | 0:19 |
  | Идеальный участник |   | 00:34:54 | 1:25 | 3:24 | 2:59 | 1:28 | 2:45 | 2:59 | 1:19 | 1:55 | 3:04 | 3:29 | 3:17 | 2:49 | 1:55 | 1:52 | 0:14 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ч20 , 15 КП, 5.640 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (51) | КП-2 (43) | КП-3 (32) | КП-4 (37) | КП-5 (38) | КП-6 (39) | КП-7 (55) | КП-8 (47) | КП-9 (57) | КП-10(58) | КП-11(44) | КП-12(60) | КП-13(45) | КП-14(50) | КП-15(100) | Финиш |
1 | Литвин Олексій | 239 | 01:04:43 | 3:02/3 | 7:48/2 | 13:17/2 | 17:47/2 | 19:32/2 | 22:27/2 | 34:57/2 | 39:08/1 | 41:00/1 | 49:50/2 | 55:46/1 | 57:07/1 | 59:18/1 | 63:21/1 | 64:30/1 | 64:43/1 |
  | Харківська | І |   | 3:02/3 | 4:46/1 | 5:29/2 | 4:30/2 | 1:45/1 | 2:55/1 | 12:30/2 | 4:11/1 | 1:52/1 | 8:50/3 | 5:56/1 | 1:21/1 | 2:11/1 | 4:03/2 | 1:09/3 | 0:13/1 |
2 | Довгопол Ростислав | 212 | 01:09:22 | 1:42/2 | 7:33/1 | 12:35/1 | 16:24/1 | 18:38/1 | 21:55/1 | 34:20/1 | 40:03/2 | 42:39/2 | 47:59/1 | 58:12/2 | 61:46/2 | 65:01/2 | 68:00/2 | 69:05/2 | 69:22/2 |
  | Сумська | КМСУ | + 4:39 | 1:42/2 | 5:51/2 | 5:02/1 | 3:49/1 | 2:14/2 | 3:17/2 | 12:25/1 | 5:43/2 | 2:36/2 | 5:20/1 | 10:13/3 | 3:34/2 | 3:15/2 | 2:59/1 | 1:05/1 | 0:17/3 |
3 | Магас Ігор | 240 | 02:04:49 | 1:28/1 | 15:53/3 | 23:58/3 | 51:58/3 | 54:29/3 | 58:02/3 | 83:38/3 | 91:05/3 | 93:55/3 | 99:15/3 | 105:33/3 | 109:41/3 | 113:29/3 | 123:28/3 | 124:33/3 | 124:49/3 |
  | Харківська | І | +60:06 | 1:28/1 | 14:25/3 | 8:05/3 | 28:00/3 | 2:31/3 | 3:33/3 | 25:36/3 | 7:27/3 | 2:50/3 | 5:20/1 | 6:18/2 | 4:08/3 | 3:48/3 | 9:59/3 | 1:05/1 | 0:16/2 |
  | Идеальный участник |   | 00:57:18 | 1:28 | 4:46 | 5:02 | 3:49 | 1:45 | 2:55 | 12:25 | 4:11 | 1:52 | 5:20 | 5:56 | 1:21 | 2:11 | 2:59 | 1:05 | 0:13 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ч21A , 15 КП, 5.840 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (39) | КП-2 (32) | КП-3 (37) | КП-4 (34) | КП-5 (35) | КП-6 (36) | КП-7 (38) | КП-8 (31) | КП-9 (51) | КП-10(46) | КП-11(56) | КП-12(42) | КП-13(49) | КП-14(50) | КП-15(100) | Финиш |
1 | Карпенко Ігор | 216 | 00:50:41 | 2:17/2 | 6:02/3 | 9:47/3 | 16:31/1 | 18:33/2 | 21:55/1 | 27:04/1 | 30:53/1 | 34:06/1 | 35:44/1 | 39:18/1 | 43:49/1 | 46:40/1 | 48:47/1 | 50:25/1 | 50:41/1 |
  | Сумська | МСУ |   | 2:17/2 | 3:45/3 | 3:45/5 | 6:44/1 | 2:02/2 | 3:22/2 | 5:09/5 | 3:49/5 | 3:13/3 | 1:38/4 | 3:34/3 | 4:31/2 | 2:51/3 | 2:07/4 | 1:38/6 | 0:16/5 |
2 | Кандибей Віталій | 215 | 00:55:10 | 1:37/1 | 5:07/1 | 8:49/1 | 17:32/3 | 21:24/3 | 24:40/3 | 29:44/3 | 33:04/3 | 36:01/3 | 37:51/2 | 43:16/2 | 49:32/2 | 52:15/2 | 53:50/2 | 54:57/2 | 55:10/2 |
  | Сумська | КМСУ | + 4:29 | 1:37/1 | 3:30/1 | 3:42/4 | 8:43/6 | 3:52/7 | 3:16/1 | 5:04/3 | 3:20/4 | 2:57/1 | 1:50/6 | 5:25/6 | 6:16/6 | 2:43/2 | 1:35/1 | 1:07/1 | 0:13/1 |
3 | Машинський Сергій | 114 | 00:59:17 | 5:34/6 | 11:25/6 | 14:55/4 | 23:05/4 | 26:52/5 | 30:18/5 | 34:57/5 | 38:04/4 | 42:27/5 | 43:45/3 | 47:04/3 | 52:10/3 | 55:50/3 | 57:50/3 | 59:03/3 | 59:17/3 |
  | Полтавська | КМСУ | + 8:36 | 5:34/6 | 5:51/5 | 3:30/3 | 8:10/4 | 3:47/6 | 3:26/4 | 4:39/1 | 3:07/1 | 4:23/6 | 1:18/2 | 3:19/1 | 5:06/4 | 3:40/4 | 2:00/2 | 1:13/4 | 0:14/3 |
4 | Петкевич Сергій | 118 | 01:00:29 | 4:57/5 | 9:26/4 | 15:41/5 | 23:14/5 | 26:00/4 | 29:42/4 | 34:50/4 | 38:47/5 | 42:22/4 | 44:03/4 | 48:44/4 | 54:01/5 | 56:43/4 | 58:55/4 | 60:09/4 | 60:29/4 |
  | Полтавська | КМСУ | + 9:48 | 4:57/5 | 4:29/4 | 6:15/7 | 7:33/3 | 2:46/3 | 3:42/5 | 5:08/4 | 3:57/6 | 3:35/4 | 1:41/5 | 4:41/4 | 5:17/5 | 2:42/1 | 2:12/5 | 1:14/5 | 0:20/6 |
5 | Пальоха Андрій | 115 | 01:01:21 | 7:37/7 | 13:32/7 | 16:56/7 | 25:12/6 | 28:58/6 | 32:21/6 | 37:04/6 | 40:11/6 | 44:31/6 | 45:45/6 | 49:11/5 | 54:11/6 | 57:52/5 | 59:57/5 | 61:07/5 | 61:21/5 |
  | Полтавська | І | +10:40 | 7:37/7 | 5:55/6 | 3:24/2 | 8:16/5 | 3:46/5 | 3:23/3 | 4:43/2 | 3:07/1 | 4:20/5 | 1:14/1 | 3:26/2 | 5:00/3 | 3:41/5 | 2:05/3 | 1:10/3 | 0:14/3 |
6 | Мінаєв Борис | 217 | 01:18:48 | 2:21/3 | 5:54/2 | 9:10/2 | 16:40/2 | 18:13/1 | 22:20/2 | 27:53/2 | 31:01/2 | 34:06/1 | 44:34/5 | 49:18/6 | 53:36/4 | 63:53/6 | 77:26/6 | 78:35/6 | 78:48/6 |
  | Сумська | ІІ | +28:07 | 2:21/3 | 3:33/2 | 3:16/1 | 7:30/2 | 1:33/1 | 4:07/6 | 5:33/6 | 3:08/3 | 3:05/2 | 10:28/7 | 4:44/5 | 4:18/1 | 10:17/7 | 13:33/7 | 1:09/2 | 0:13/1 |
7 | Пільгуй Андрій | 218 | 01:22:32 | 2:45/4 | 10:20/5 | 15:44/6 | 29:19/7 | 32:05/7 | 36:24/7 | 44:51/7 | 49:36/7 | 54:33/7 | 56:09/7 | 63:39/7 | 70:27/7 | 76:23/7 | 79:44/7 | 82:12/7 | 82:32/7 |
  | Сумська | КМСУ | +31:51 | 2:45/4 | 7:35/7 | 5:24/6 | 13:35/7 | 2:46/3 | 4:19/7 | 8:27/7 | 4:45/7 | 4:57/7 | 1:36/3 | 7:30/7 | 6:48/7 | 5:56/6 | 3:21/6 | 2:28/7 | 0:20/6 |
8 | Роєнко Віталій | 220 | DSQ | 3:33 | 21:01 | 28:25 | 42:45 | 45:32 | 49:12 | 65:54 | 69:26 | 85:14 | 87:16 | 140:12 | 148:42 | 144:05 | 144:05 | 144:05 | 144:05 |
  | Сумська | ІІ |   | 3:33 | 17:28 | 7:24 | 14:20 | 2:47 | 3:40 | 16:42 | 3:32 | 15:48 | 2:02 | 52:56 | 8:30 | -4:23 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |
  | Идеальный участник |   | 00:45:07 | 1:37 | 3:30 | 3:16 | 6:44 | 1:33 | 3:16 | 4:39 | 3:07 | 2:57 | 1:14 | 3:19 | 4:18 | 2:42 | 1:35 | 1:07 | 0:13 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ч21E , 20 КП, 9.490 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (32) | КП-3 (33) | КП-4 (34) | КП-5 (35) | КП-6 (36) | КП-7 (38) | КП-8 (39) | КП-9 (40) | КП-10(41) | КП-11(42) | КП-12(43) | КП-13(44) | КП-14(45) | КП-15(46) | КП-16(47) | КП-17(48) | КП-18(49) | КП-19(50) | КП-20(100) | Финиш |
1 | Савченко Олексій | 225 | 01:00:01 | 2:08/2 | 4:46/2 | 9:26/1 | 11:22/1 | 12:59/1 | 15:22/1 | 19:35/1 | 21:55/1 | 25:33/1 | 26:43/1 | 32:50/1 | 38:53/1 | 41:12/1 | 43:57/1 | 48:00/1 | 51:55/1 | 53:30/1 | 57:12/1 | 58:58/1 | 59:49/1 | 60:01/1 |
  | Сумська | КМСУ |   | 2:08/2 | 2:38/1 | 4:40/1 | 1:56/1 | 1:37/1 | 2:23/1 | 4:13/1 | 2:20/2 | 3:38/2 | 1:10/1 | 6:07/2 | 6:03/1 | 2:19/2 | 2:45/2 | 4:03/1 | 3:55/1 | 1:35/1 | 3:42/1 | 1:46/1 | 0:51/1 | 0:12/1 |
2 | Балабанов Павло | 106 | 01:13:51 | 1:41/1 | 4:43/1 | 9:53/2 | 12:07/2 | 20:17/2 | 22:45/2 | 27:01/2 | 29:17/2 | 32:32/2 | 33:43/2 | 39:48/2 | 49:39/2 | 51:56/2 | 54:30/2 | 60:23/2 | 64:35/2 | 66:14/2 | 70:36/2 | 72:35/2 | 73:34/2 | 73:51/2 |
  | Дніпропетровська | КМСУ | +13:50 | 1:41/1 | 3:02/2 | 5:10/2 | 2:14/2 | 8:10/4 | 2:28/2 | 4:16/2 | 2:16/1 | 3:15/1 | 1:11/2 | 6:05/1 | 9:51/2 | 2:17/1 | 2:34/1 | 5:53/2 | 4:12/2 | 1:39/2 | 4:22/2 | 1:59/2 | 0:59/2 | 0:17/2 |
3 | Добренький Ярослав | 117 | 02:11:54 | 2:54/3 | 9:28/3 | 17:30/3 | 21:26/3 | 23:45/3 | 27:49/3 | 34:26/3 | 37:53/3 | 42:34/3 | 43:54/3 | 50:15/3 | 61:10/3 | 80:33/3 | 84:00/3 | 90:29/3 | 98:06/3 | 119:45/3 | 127:56/3 | 130:22/3 | 131:32/3 | 131:54/3 |
  | Полтавська | І | +71:53 | 2:54/3 | 6:34/4 | 8:02/4 | 3:56/4 | 2:19/2 | 4:04/4 | 6:37/4 | 3:27/3 | 4:41/3 | 1:20/3 | 6:21/4 | 10:55/3 | 19:23/4 | 3:27/4 | 6:29/3 | 7:37/3 | 21:39/4 | 8:11/3 | 2:26/4 | 1:10/3 | 0:22/4 |
4 | Клюбченко Євген | 222 | 02:21:54 | 15:47/4 | 19:25/4 | 26:20/4 | 30:06/4 | 33:56/4 | 37:04/4 | 42:49/4 | 46:52/4 | 52:41/4 | 54:04/4 | 60:20/4 | 71:16/4 | 90:37/4 | 93:56/4 | 100:30/4 | 108:13/4 | 129:50/4 | 138:04/4 | 140:26/4 | 141:37/4 | 141:54/4 |
  | Сумська | І | +81:53 | 15:47/4 | 3:38/3 | 6:55/3 | 3:46/3 | 3:50/3 | 3:08/3 | 5:45/3 | 4:03/4 | 5:49/4 | 1:23/4 | 6:16/3 | 10:56/4 | 19:21/3 | 3:19/3 | 6:34/4 | 7:43/4 | 21:37/3 | 8:14/4 | 2:22/3 | 1:11/4 | 0:17/2 |
  | Идеальный участник |   | 00:58:52 | 1:41 | 2:38 | 4:40 | 1:56 | 1:37 | 2:23 | 4:13 | 2:16 | 3:15 | 1:10 | 6:05 | 6:03 | 2:17 | 2:34 | 4:03 | 3:55 | 1:35 | 3:42 | 1:46 | 0:51 | 0:12 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ч40 , 15 КП, 5.640 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (51) | КП-2 (43) | КП-3 (32) | КП-4 (37) | КП-5 (38) | КП-6 (39) | КП-7 (55) | КП-8 (47) | КП-9 (57) | КП-10(58) | КП-11(44) | КП-12(60) | КП-13(45) | КП-14(50) | КП-15(100) | Финиш |
1 | Кравцов Михайло | 228 | DSQ | 15:31 | 24:21 | 47:20 | 60:56 | 65:08 | 70:38 | 82:20 | 95:24 | 98:54 | 115:14 | 170:12 | 170:12 | 170:12 | 170:12 | 169:45 | 170:12 |
  | Сумська | б/р |   | 15:31 | 8:50 | 22:59 | 13:36 | 4:12 | 5:30 | 11:42 | 13:04 | 3:30 | 16:20 | 54:58 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:33 | 0:27 |
  | Идеальный участник |   | 00:00:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ч50 , 14 КП, 4.120 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (51) | КП-2 (53) | КП-3 (39) | КП-4 (54) | КП-5 (41) | КП-6 (56) | КП-7 (47) | КП-8 (48) | КП-9 (42) | КП-10(58) | КП-11(45) | КП-12(50) | КП-13(49) | КП-14(100) | Финиш |
1 | Рудаков Володимир | 107 | 00:44:01 | 1:54/2 | 6:04/2 | 11:05/3 | 13:05/3 | 16:13/2 | 20:22/2 | 22:05/2 | 24:30/2 | 27:25/1 | 30:54/1 | 34:04/1 | 36:54/1 | 40:20/1 | 43:41/1 | 44:01/1 |
  | Дніпропетровська | КМСУ |   | 1:54/2 | 4:10/2 | 5:01/3 | 2:00/3 | 3:08/2 | 4:09/1 | 1:43/3 | 2:25/2 | 2:55/2 | 3:29/2 | 3:10/3 | 2:50/3 | 3:26/2 | 3:21/3 | 0:20/3 |
2 | Трухан Ігор | 245 | 00:46:32 | 2:22/3 | 5:39/1 | 8:36/1 | 10:26/1 | 17:27/3 | 22:25/3 | 23:56/3 | 26:02/3 | 28:45/2 | 32:12/2 | 35:16/2 | 38:00/2 | 43:47/2 | 46:14/2 | 46:32/2 |
  | м.Київ | МСУ | + 2:31 | 2:22/3 | 3:17/1 | 2:57/1 | 1:50/2 | 7:01/4 | 4:58/2 | 1:31/1 | 2:06/1 | 2:43/1 | 3:27/1 | 3:04/2 | 2:44/1 | 5:47/4 | 2:27/2 | 0:18/1 |
3 | Фоменко Андрей | 110 | 00:48:34 | 1:06/1 | 7:13/3 | 10:12/2 | 11:41/2 | 14:34/1 | 20:14/1 | 21:45/1 | 24:15/1 | 30:40/3 | 34:23/3 | 37:25/3 | 40:09/3 | 45:52/3 | 48:16/3 | 48:34/3 |
  | Донецька | КМСУ | + 4:33 | 1:06/1 | 6:07/4 | 2:59/2 | 1:29/1 | 2:53/1 | 5:40/3 | 1:31/1 | 2:30/3 | 6:25/3 | 3:43/3 | 3:02/1 | 2:44/1 | 5:43/3 | 2:24/1 | 0:18/1 |
4 | Шелест Юрій | 233 | 01:13:30 | 4:17/4 | 8:35/4 | 14:11/4 | 17:36/4 | 23:34/4 | 29:35/4 | 33:25/4 | 37:30/4 | 44:32/4 | 55:29/4 | 60:44/4 | 65:46/4 | 69:09/4 | 73:02/4 | 73:30/4 |
  | Сумська | ІІ | +29:29 | 4:17/4 | 4:18/3 | 5:36/4 | 3:25/4 | 5:58/3 | 6:01/4 | 3:50/4 | 4:05/4 | 7:02/4 | 10:57/4 | 5:15/4 | 5:02/4 | 3:23/1 | 3:53/4 | 0:28/4 |
  | Идеальный участник |   | 00:37:29 | 1:06 | 3:17 | 2:57 | 1:29 | 2:53 | 4:09 | 1:31 | 2:06 | 2:43 | 3:27 | 3:02 | 2:44 | 3:23 | 2:24 | 0:18 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ч60 , 13 КП, 3.280 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (51) | КП-2 (31) | КП-3 (39) | КП-4 (54) | КП-5 (46) | КП-6 (58) | КП-7 (59) | КП-8 (45) | КП-9 (61) | КП-10(42) | КП-11(49) | КП-12(50) | КП-13(100) | Финиш |
1 | Колосарь Юрій | 241 | 01:22:38 | 3:38/1 | 9:40/1 | 16:55/1 | 28:17/1 | 36:02/1 | 42:43/1 | 49:51/1 | 58:11/1 | 61:00/1 | 67:37/1 | 75:15/1 | 80:27/1 | 82:08/1 | 82:38/1 |
  | Харківська | І | +82:38 | 3:38/1 | 6:02/2 | 7:15/1 | 11:22/2 | 7:45/1 | 6:41/1 | 7:08/1 | 8:20/2 | 2:49/1 | 6:37/1 | 7:38/1 | 5:12/2 | 1:41/2 | 0:30/2 |
2 | Бобровський Олексан | 246 | 02:16:29 | 13:22/2 | 17:28/2 | 25:29/2 | 34:28/2 | 45:53/2 | 56:27/2 | 75:08/2 | 81:57/2 | 93:53/2 | 101:17/2 | 132:12/2 | 134:30/2 | 136:06/2 | 136:29/2 |
  | м.Київ | ІІ | +136:29 | 13:22/2 | 4:06/1 | 8:01/2 | 8:59/1 | 11:25/2 | 10:34/2 | 18:41/2 | 6:49/1 | 11:56/2 | 7:24/2 | 30:55/2 | 2:18/1 | 1:36/1 | 0:23/1 |
  | Идеальный участник |   | 01:13:42 | 3:38 | 4:06 | 7:15 | 8:59 | 7:45 | 6:41 | 7:08 | 6:49 | 2:49 | 6:37 | 7:38 | 2:18 | 1:36 | 0:23 |
Ж10 Ж12 Ж14 Ж16 Ж21A Ж21E Ж40 Ж55 Ч10 Ч12 Ч14 Ч16 Ч20 Ч21A Ч21E Ч40 Ч50 Ч60 Ч70
Ч70 , 9 КП, 1.770 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (51) | КП-2 (52) | КП-3 (43) | КП-4 (59) | КП-5 (44) | КП-6 (60) | КП-7 (61) | КП-8 (50) | КП-9 (100) | Финиш |
1 | Радько Борис | 235 | 00:36:39 | 3:46/1 | 5:11/1 | 12:37/1 | 15:20/1 | 20:52/1 | 24:19/1 | 29:44/1 | 33:57/1 | 36:16/1 | 36:39/1 |
  | Сумська | І |   | 3:46/1 | 1:25/2 | 7:26/1 | 2:43/1 | 5:32/2 | 3:27/1 | 5:25/1 | 4:13/2 | 2:19/2 | 0:23/1 |
2 | Чудновський Микола | 248 | 00:40:21 | 7:15/3 | 8:22/2 | 16:01/2 | 18:53/2 | 24:08/2 | 27:44/2 | 33:23/2 | 37:30/2 | 39:56/2 | 40:21/2 |
  | Харківська | І | + 3:42 | 7:15/3 | 1:07/1 | 7:39/2 | 2:52/2 | 5:15/1 | 3:36/2 | 5:39/2 | 4:07/1 | 2:26/3 | 0:25/2 |
3 | Модін Георгій | 120 | 01:08:37 | 6:46/2 | 8:53/3 | 21:57/3 | 35:31/3 | 48:03/3 | 53:47/3 | 60:00/3 | 66:47/3 | 68:37/3 | 68:37 |
  | Полтавська | І | +31:58 | 6:46/2 | 2:07/3 | 13:04/3 | 13:34/3 | 12:32/3 | 5:44/3 | 6:13/3 | 6:47/3 | 1:50/1 | 0:00 |
  | Идеальный участник |   | 00:35:29 | 3:46 | 1:07 | 7:26 | 2:43 | 5:15 | 3:27 | 5:25 | 4:07 | 1:50 | 0:23 |