2021
   Користувачі
   Вхід
   Реєстрація
      

Для входу у форму введення і редакції заявок необхідно зареєструватися.

список тих, що подали заявки

11.07.2021

Командный выбор Кубок Карники-2021

double SIcard: ;1300205;1408812;

Всього заявилося: 96   арендных чипов:47 

 
 

Дети Команда Команда160+ Семья


Заявка не прийнята! Учасникам необхідно присвоїти групи!

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
11345Липницький Анатолій12-05-60ІІ1300815Полтавська0самостiйнотак

Дети Команда Команда160+ Семья

Дети

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
117165Горєлов Ілля06-08-12б/р0Дніпропетровська0СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.МКДЮСШ Дніпро 
22744Рябов Дмитрий23-02-64І1407021Дніпропетровська0СК Наш клубМишонов В.А. 
3169Цодікова Варвара17-12-41б/р1300284Дніпропетровська0КарнікаЦодіков В.Й.так
469Авраменко Людмила21-09-48б/р1408815Дніпропетровськаytn0КарнікаАвраменкотак
526067Дубковська Альона01-01-900Дніпропетровськав/к0 
615960Конов Віктор05-06-51ІІ0Дніпропетровськав/к0СК Наш клубКузнецов Н.А., Заєрко В.В.так
721943Конова Тетяна02-08-90КМСУ0Дніпропетровськав/к0СК Наш клубЗаєрко В.В.так
81802Пашиста Світлана13-03-72ІІІ1395202Дніпропетровськав/к0Победа 
925534Томнюк Альона18-01-91ІІ0Дніпропетровськав/к0СК Наш клубКупрієнко О.В. 
102729Дудник Михайло09-10-63І1300296ДніпропетровськаДачники0КСО МАЙСТЕРБіба В.І., Рудакова О.М.так
1125521Дудник Юлія15-01-70ІІІ0ДніпропетровськаДачники0КСО МАЙСТЕРРудаков В.Н.так
1225799Артеменко Марк01-01-10ІІІ-ю0Дніпропетровськадети0СК Наш клубКонова Т.О. 
1316043Вікторов Дмитро09-07-08ІІ-ю0ДніпропетровськаДети0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Лаукерт А.І.ЦПО ДОР, Дніпро 
1423100Воробйова Поліна30-11-11ІІ-ю0ДніпропетровськаДети0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпро 
1525026Гончар Людмила26-09-09ІІ-ю0Дніпропетровськадети0СК Наш клубКонова Т.О. 
1623122Губаков Сергій15-06-10ІІІ-ю0ДніпропетровськаДети0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Лаукерт А.І.ЦПО ДОР, Дніпро 
1724250Ісмагілова Марія19-12-09ІІІ-ю0ДніпропетровськаДети0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудакова О.М.ЦПО ДОР, Дніпро 
1826373Калитич Олексій25-04-09ІІІ-ю0Дніпропетровськадети0Купрієнко О.В. 
1926353Корховий Микита22-05-080Дніпропетровськадети0СК Наш клубКонова Т.О. 
2024601Кутняк Дар’я01-04-09ІІ-ю0ДніпропетровськаДети0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Лаукерт А.І.ЦПО ДОР, Дніпро 
2126087Липка Дмитро01-01-090Дніпропетровськадети0 
2226371Овечко Дарья07-03-09ІІ-ю0Дніпропетровськадети0Купрієнко О.В. 
2325470Попова Каріна28-01-06ІІІ-ю0Дніпропетровськадети0СК Наш клубКонова Т.О. 
2425277Саган Антон14-09-10ІІ-ю0Дніпропетровськадети0СК Наш клубКонова Т.О. 
2514162Ковтун Карина09-01-01КМСУ0ДніпропетровськаКарина0СК Наш клубЗаєрко В.В., Максімова Г.ЄКДЮСШтак
2611812Надрега Єлізавета14-05-03КМСУ1302817ДніпропетровськаЛиза0СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.МКДЮСШ Дніпротак
2724789Бондарев Сергій16-04-76ІІ0Запорізькап/к0так
28261Рясна Любов02-02-50І1000415Запорізькап/к0Ікартак
2925907Бондарев Денис12-09-10ІІІ-ю0Запорізькасам0 

Дети Команда Команда160+ Семья

Команда

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
12633Піпікало Дмитро22-03-91КМСУ1000401Дніпропетровська0СК Наш клуб, Заєрко В.В.ОДЮСШтак
216036Вехновський Ренат12-01-09ІІ-ю1408810Дніпропетровська@@@0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.ЦПО ДОР, Дніпро 
399Зенченко Тамара29-07-60КМСУ1300265Дніпропетровська@@@0КСО МАЙСТЕРтак
410555Оскаленко Оксана17-10-61І1395191Дніпропетровська@@@0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
52660Зинкевич Лариса02-08-62І1601762ДніпропетровськаВиктория0Победа 
62657Ищенко Вячеслав08-06-65І1008137ДніпропетровськаВиктория0Победа 
71379Сатырь Валентина06-01-54ІІ1000444ДніпропетровськаВиктория0Победасамостiйно 
88627Покандюк Дмитро01-04-98КМСУ1408812ДніпропетровськаЗемляки0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н., Лаукерт А.І.ЦПО ДОР, Дніпротак
920433Селезень Ірина24-03-81ІІІ0ДніпропетровськаЗемляки0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М.так
104883Фрасинюк Николай17-06-58І1221004ДніпропетровськаЗемляки0Карнікатак
11125Лаукерт Андрій06-09-71МСУ0Дніпропетровськакоманда УХ!!!0КСО МАЙСТЕРСергеєв О., Заєрко В.В.так
1224178Олiйник Олександр28-03-58І1395199Дніпропетровськакоманда УХ!!!0СК ”Сіріус”так
1320392Шомонко Ольга01-11-79КМСУ0Дніпропетровськакоманда УХ!!!0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
1424436Кірєєва Олеся15-11-80І0ДніпропетровськаМАСТЕР КЛАСС0КСО МАЙСТЕРтак
152720Мішонов Олександр14-05-66І1391353ДніпропетровськаМАСТЕР КЛАСС0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А.так
1610050Мішонова Даша11-06-95КМСУ1003015ДніпропетровськаМАСТЕР КЛАСС0КСО МАЙСТЕРтак
1714325Демиденко Олександр06-05-83ІІ0ДніпропетровськаМедведи Грызли0КСО МАЙСТЕРсамостiйно 
1814902Кищенко Олег14-06-82КМСУ1393111ДніпропетровськаМедведи Грызли0КСО МАЙСТЕРРудакова О.М., Рудаков В.Н.так
1911661Мигачева Марина11-03-81ІІІ0ДніпропетровськаМедведи Грызли0Победа 
2012725Пона Дмитро25-10-63б/р0ДніпропетровськаПончики0Карнікатак
2113782Пона Ірина21-06-70б/р0ДніпропетровськаПончики0Карнікатак
222916Васін Олексій17-04-87КМСУ0ДніпропетровськаПотрошки0СК Наш клубКузнєцова Т.М., Кузнецов Ю.В., Заєрко В.В.ОДЮСШ 
2324782Васіна Тетяна28-12-90б/р0ДніпропетровськаПотрошки0 
243105Надточій Сергій06-05-87КМСУ0ДніпропетровськаПотрошки0СК Наш клубКузнєцова Т.М., Цодіков В.Й., Заєрко В.В. 
2522990Заєрко Олександр12-12-87КМСУ1601763ДніпропетровськаТЗТ0СК Наш клубЗаєрко В.В.МКДЮСШ Дніпротак
2623405Ткачук Тетяна19-07-91б/р1407023ДніпропетровськаТЗТ0СК Наш клуб, Заєрко В.В.так
2718348Триодял Денис24-06-00КМСУ0ДніпропетровськаТЗТ0СК Наш клубМаксімова Г.Є., Заєрко В.В.МКДЮСШ Дніпротак

Дети Команда Команда160+ Семья

Команда160+

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
12775Листопадський Анатолій16-11-46І0Дніпропетровська Лунатики0КСО МАЙСТЕРсамостiйнотак
28938Лысак Людмила09-11-50б/р1221003Дніпропетровська Лунатики0Победасамостоятельно 
3146Рублевський Василь23-12-50КМСУ1300300Дніпропетровська Лунатики0КСО МАЙСТЕРКузнецов Н.А.так
426337Наконечний Дмитро01-03-85І0ДніпропетровськаEVERLAST0СК Наш клубСкрипка А. 
52877Клепикова Тетяна19-02-53І1391354ДніпропетровськаДнепр0Победатак
61801Корякова Валентина07-03-49І1302874ДніпропетровськаДнепр0ПобедаСамостійнотак
79079Мусатов Володимир08-08-53КМСУ1300263ДніпропетровськаДнепр0Победатак
8102Карпенко Сергій05-08-45МСУ1300773ДніпропетровськаИнки0ПобедаСамостійнотак
971Андросова Таміла02-12-63І1000418ДніпропетровськаКАРНИКА 10Карнікатак
101659Сонін Микола13-12-48б/р1300212ДніпропетровськаКАРНИКА 10КарнікаСергеєв О.так
11154Стрєлков Сергій05-04-62б/р1300241ДніпропетровськаКАРНИКА 10КарнікаЗаєрко В.В. 
1210276Касьяненко Сергій12-08-54І0Дніпропетровськаперемога0ПобедаТокарский В.так
131640Козак Микола30-11-50КМСУ1300233Дніпропетровськаперемога0Победатак
1418281Радович Іра06-08-56І1601769Дніпропетровськаперемога0Победа 
1515227Авраменко Олександр ст.20-01-51б/р8200151ДніпропетровськаСанта0Карнікатак
1616982Баришева Тамара01-01-68І0ДніпропетровськаСанта0СК Наш клуб 
17166Финько Андрей18-04-66І1302895ДніпропетровськаСанта0КарнікаАвраменкотак
181799Байбуз Тамара21-10-51І1300245ДніпропетровськаЭто Победа!0Победатак
1992Грегуль Володимир29-08-48ІІІ1302797ДніпропетровськаЭто Победа!0Победатак
202724Ефименко Валентина09-02-46б/р1302793ДніпропетровськаЭто Победа!0Победа 

Дети Команда Команда160+ Семья

Семья

№зпIDПрізвище Ім’яДата народженняквал.Чіп SIРегіонЕстафетна командаЕтапКлубТренерДЮСШFSOU
183Бронникова Лариса30-08-63ІІ1302715Дніпропетровська Туристы0Карніка 
2147Рудаков Володимир05-11-59КМСУ1300242Дніпропетровська200+0КСО МАЙСТЕРМишонов В.А., Кривоногов Г.Е., Рудакова О.М.так
325519Рудакова Людмила28-05-35ІІІ1408812Дніпропетровська200+0КСО МАЙСТЕРРудаков В.Н., Рудакова О.М.так
42636Рудакова Олена13-10-60МСУ1300217Дніпропетровська200+0КСО МАЙСТЕРРудаков В.Н., Бортник В.В., Лаукерт А.І.так
524032Медведева Василиса22-03-11ІІІ-ю0ДніпропетровськаКентавры0СК Наш клубЗаєрко В.В., Максімова Г.Є., Кузнецов Ю.В.МКДЮСШ Дніпро 
624027Медведева Виктория01-01-76ІІІ0ДніпропетровськаКентавры0СК Наш клуб 
724002Скорбященский Евгений01-01-78ІІІ0ДніпропетровськаКентавры0СК Наш клубМишонов В.А., Заєрко В.В. 
81138Кириченко Владислав14-09-90б/р1300205ДніпропетровськаКириченко0СК Наш клубКузнецов Ю.В.КПНЗ  ”Спартак” 
91354Кириченко Ірина05-07-61МСМК1300210ДніпропетровськаКириченко0Карнікатак
10105Кириченко Сергій24-03-58МСУ1300205ДніпропетровськаКириченко0КарнікаПознянський В.Ю., Заєрко В.В.так
1124500Ломана Наталья26-09-90б/р0ДніпропетровськаКириченко0КарнікаКириченко 
1213936Єрохін Максим Мл.08-06-11ІІІ-ю0ДніпропетровськаКоты Чеширские0СК Наш клуб 
1311818Єрохін Роман06-09-78ІІІ0ДніпропетровськаКоты Чеширские0СК Наш клуб 
1423740Копінцю Ніна04-02-850ДніпропетровськаКоты Чеширские0 
1512500Еремченко Анна12-09-91б/р0Дніпропетровськатрое в лодке0Карніка 
162846Усенко Александр05-03-64ІІ1008091Дніпропетровськатрое в лодке0Карнікатак
1712173Усенко Олена30-11-69ІІ1408805Дніпропетровськатрое в лодке0Карнікатак
188160Гладкий Михайло20-07-89б/р0ДніпропетровськаТуристы0Карніка 
1988Гладкий Олександр08-02-61КМСУ1302714ДніпропетровськаТуристы0Карнікатак