Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж10
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Качановська Маргарита Вінницька 45 00:08:52 42 00:34:24 87 00:43:16 1 2 Трухній Милослава Житомирська 40 00:18:25 45 00:13:08 85 00:31:33 2 3 Пелепец Вікторія Одеська 42 00:12:50 40 01:11:30 82 01:24:20 3Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж12
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Панченко Іванна Черкаська 45 00:13:22 45 00:13:28 90 00:26:50 1 2 Кошель Дарина Черкаська 42 00:15:12 40 00:14:24 82 00:29:36 2 3 Матвієнко Меланія Вінницька 38 00:17:14 42 00:14:08 80 00:31:22 3 4 Ліхтанська Юлія Житомирська 40 00:15:29 35 00:31:21 75 00:46:50 4 5 Додон Дарья Вінницька 36 00:32:11 36 00:28:51 72 01:01:02 5 6 Богайчук Янина Черкаська 34 00:45:06 38 00:21:06 72 01:06:12 6 7 Соколенко Аріна Чернівецька 35 00:40:13 34 00:55:34 69 01:35:47 7 8 Кучерук Анастасія Вінницька 33 00:53:10 DSQ 33 00:53:10 8 1-ном.прог.Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж13
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Глоабе Єва Вінницька 42 00:15:43 45 00:14:19 87 00:30:02 1 2 Ільюк Марія Вінницька 45 00:15:32 38 00:17:05 83 00:32:37 2 3 Денесюк Юлія Вінницька 40 00:16:46 42 00:14:49 82 00:31:35 3 4 Глодьянова Марія Чернівецька 38 00:19:43 35 00:27:49 73 00:47:32 4 5 Косенко Олександра м.Київ 40 00:16:25 40 00:16:25 5 1-ном.прог. 6 Невмержицька Марія м.Київ 36 00:20:10 36 00:20:10 6 1-ном.прог.Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж14
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Чимерис Анна м.Київ 45 00:23:27 42 00:27:57 87 00:51:24 1 2 Ліхтанська Анастасія Житомирська 42 00:32:33 45 00:26:14 87 00:58:47 2 3 Дидик Владислава Вінницька 40 01:15:12 38 01:08:05 78 02:23:17 3 4 Ірха Анна м.Київ 40 00:29:52 40 00:29:52 4 1-ном.прог. 5 Трощак Стефанія Полтавська DSQ 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж15
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Мироненко Валерія Черкаська 45 00:26:16 45 00:28:54 90 00:55:10 1 2 Костюк Анастасія Дніпропетровська 40 00:40:54 42 00:37:15 82 01:18:09 2 3 Совенко Юлія Вінницька 38 00:47:47 40 00:41:49 78 01:29:36 3 4 Мізернюк Мирослава м.Київ 42 00:32:58 42 00:32:58 4 1-ном.прог. 5 Радзевич Софія Київська not star not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж16
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Кропивницька Катерина Житомирська 42 00:24:47 45 00:35:03 87 00:59:50 1 2 Панченко Даніела Черкаська 45 00:24:15 38 00:44:55 83 01:09:10 2 3 Пащенко Крiстiна м.Київ 40 00:25:42 42 00:37:22 82 01:03:04 3 4 Середа Ольга м.Київ 38 00:32:04 40 00:37:48 78 01:09:52 4 5 Анікеєнко Софія Вінницька 36 00:32:44 35 01:29:06 71 02:01:50 5 6 Сімонова Маргарита м.Київ 34 00:50:37 36 01:13:33 70 02:04:10 6 7 Пєшкова Марія Дніпропетровська 35 00:34:23 DSQ 35 00:34:23 7 1-ном.прог.Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж18
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Білякова Анастасія м.Київ 45 00:48:40 45 00:54:58 90 01:43:38 1 2 Зелена Анастасія Черкаська 42 00:57:03 40 01:26:38 82 02:23:41 2 3 Мащенко Єлизавета м.Київ 42 01:12:32 42 01:12:32 3 1-ном.прог. 4 Адамчук Анна м.Київ not star not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж21A
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Жильцова Тетяна Одеська 45 00:34:05 45 01:11:32 90 01:45:37 1 2 Бондаренко Алiна м.Київ 42 00:34:56 42 01:14:49 84 01:49:45 2 3 Мельник Христина Волинська 40 00:37:46 38 01:18:51 78 01:56:37 3 4 Писарчук Тетяна м.Київ 35 00:41:59 40 01:15:04 75 01:57:03 4 5 Климчук Анна Волинська 36 00:41:31 36 01:19:19 72 02:00:50 5 6 Старікова Надія м.Київ 33 00:51:42 34 01:33:54 67 02:25:36 6 7 Нігда Альона Чернівецька 34 00:44:21 32 01:42:09 66 02:26:30 7 8 Доценко Олена м.Київ 38 00:39:00 38 00:39:00 8 1-ном.прог. 9 Шевченко Марія м.Київ 35 01:29:55 35 01:29:55 9 1-ном.прог. 10 Кошова Дар’я м.Київ not star 33 01:37:13 33 01:37:13 10 1-ном.прог. 11 Ноговицына Юлия Дніпропетровська not star not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж21E
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Карпенко Юлія Львівська 40 00:52:31 45 00:59:48 85 01:52:19 1 2 Дзема Катерина Вінницька 45 00:49:28 40 01:05:52 85 01:55:20 2 3 Веремеєнко Євгенія Харківська 42 00:50:30 42 01:03:51 84 01:54:21 3 4 Цивільська Фея Херсонська 36 00:53:36 36 01:07:36 72 02:01:12 4 5 Тищенко Наталя Дніпропетровська 34 00:56:28 38 01:06:13 72 02:02:41 5 6 Карпенко Дар’я Сумська 33 01:05:18 34 01:25:33 67 02:30:51 6 7 Тимощук Марія Київська 38 00:52:40 not star 38 00:52:40 7 1-ном.прог. 8 Гоєнко Марія м.Київ 35 00:54:13 not star 35 00:54:13 8 1-ном.прог. 9 Коваленко Анна Львівська 35 01:09:41 35 01:09:41 9 1-ном.прог. 10 Шахметава Наталля Беларусь not star not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж35
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Фурса Олена м.Київ 45 00:55:00 45 01:16:42 90 02:11:42 1 2 Памбук Світлана Одеська 40 01:09:19 42 01:25:02 82 02:34:21 2 3 Трухній Ірина Житомирська 38 01:47:40 40 01:35:38 78 03:23:18 3 4 Костіна Олена м.Київ 42 00:59:19 42 00:59:19 4 1-ном.прог. 5 Грек Марта м.Київ 38 02:29:37 38 02:29:37 5 1-ном.прог.Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж40
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Піховкіна Поліна м.Київ 45 00:39:05 45 00:56:25 90 01:35:30 1 2 Собчук Ольга Кіровоградська 42 00:50:09 38 01:09:51 80 02:00:00 2 3 Шеренковська Олена м.Київ 38 00:55:19 42 01:07:34 80 02:02:53 3 4 Колесник Катерина Одеська 40 00:50:11 36 01:10:35 76 02:00:46 4 5 Уманець Наталія Вінницька 36 00:59:43 40 01:08:28 76 02:08:11 5 6 Чорнобривцева Оля м.Київ 35 01:03:56 35 01:51:05 70 02:55:01 6 7 Чимерис Олена м.Київ not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж45
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Яковенко Ольга Сумська 42 01:20:56 45 01:15:43 87 02:36:39 1 2 Сичук Лариса Волинська 45 01:09:14 42 01:30:46 87 02:40:00 2 3 Мельникова Тетяна Одеська 40 01:54:04 40 01:41:06 80 03:35:10 3 4 Баглик Олена м.Київ DSQ not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж55
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Телесань Наталья м.Київ 45 00:37:24 42 00:47:30 87 01:24:54 1 2 Гуцаленко Тетяна Волинська 42 00:40:52 45 00:46:01 87 01:26:53 2 3 Рудич Людмила м.Київ 40 00:48:03 40 00:56:03 80 01:44:06 3 4 Оскаленко Оксана Дніпропетровська 38 00:48:28 38 01:18:54 76 02:07:22 4Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж60
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Рудакова Олена Дніпропетровська 45 00:30:04 45 00:37:47 90 01:07:51 1 2 Божко Тетяна Черкаська 42 00:40:58 42 00:45:04 84 01:26:02 2 3 Дяченко Ірина м.Київ 40 00:55:20 40 00:54:34 80 01:49:54 3 4 Соломічева Тетяна Одеська 38 01:06:54 38 00:57:48 76 02:04:42 4 5 Щукіна Надія Миколаївська 36 01:19:38 not star 36 01:19:38 5 1-ном.прог. 6 Левицька Алла м.Київ DSQ not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж65
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Познаєва Ольга м.Київ 42 00:50:03 45 00:49:53 87 01:39:56 1 2 Єфименко Леся м.Київ 45 00:47:56 42 00:53:43 87 01:41:39 2 3 Гавриленко Лідія м.Київ 40 00:56:46 40 00:55:31 80 01:52:17 3Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж70
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Рясна Любов Запорізька 45 00:35:31 45 00:40:57 90 01:16:28 1 2 Ломановіч Наталія Дніпропетровська 42 00:38:26 42 00:46:47 84 01:25:13 2 3 Горбунова Тетяна м.Київ 40 00:54:34 40 00:52:36 80 01:47:10 3 4 Котлова Людмила Одеська 38 01:20:00 38 01:04:54 76 02:24:54 4 5 Тютюнникова Віра м.Київ 36 01:52:06 36 01:59:25 72 03:51:31 5Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ж75
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Степаненко Елаїда м.Київ 42 00:50:33 45 00:56:17 87 01:46:50 1 2 Закревская Софья м.Київ 45 00:48:30 42 01:07:12 87 01:55:42 2Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
НДІТИ
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Трухній Анатолій Житомирська 42 00:10:46 45 00:09:10 87 00:19:56 1 2 Васильчук Богдан Вінницька 45 00:08:51 33 00:17:18 78 00:26:09 2 3 Борова Катерина Вінницька 35 00:16:45 42 00:10:28 77 00:27:13 3 4 Константінова Іванка м.Київ 34 00:17:59 40 00:11:15 74 00:29:14 4 5 Тимченко Павел м.Київ 40 00:14:50 32 00:17:34 72 00:32:24 5 6 Рискальчук Дарина Вінницька 36 00:15:20 34 00:17:01 70 00:32:21 6 7 Глухенький Андрій м.Київ 38 00:14:59 31 00:19:13 69 00:34:12 7 8 Порохнявий Олександр Вінницька 30 00:50:20 38 00:13:15 68 01:03:35 8 9 Яковчук Рома м.Київ 29 00:51:55 35 00:16:04 64 01:07:59 9 10 Трухній Остап Житомирська 32 00:20:44 30 00:19:56 62 00:40:40 10 11 Давидов Максим Черкаська 33 00:18:57 29 00:33:30 62 00:52:27 11 12 Пукіш Олег м.Київ DSQ 36 00:15:09 36 00:15:09 12 1-ном.прог. 13 Собчук Тетяна Кіровоградська 31 00:23:54 not star 31 00:23:54 13 1-ном.прог. 14 Хаєнко Назар м.Київ not star not star 0 00:00:00 15 Болгов Іван м.Київ not star 0 00:00:00 16 Клочков Андрій Київська not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
НДОРОСЛІ
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Марцинів Андрій Дніпропетровська 45 00:25:05 42 00:52:29 87 01:17:34 1 2 Погорецький Олексій м.Київ 42 00:29:56 45 00:49:09 87 01:19:05 2 3 Євтушенко Володимир м.Київ 40 00:49:27 36 01:18:33 76 02:08:00 3 4 Польова Олександра м.Київ 40 01:17:25 40 01:17:25 4 1-ном.прог. 5 Дмитренко Олександра м.Київ 38 01:09:31 38 01:09:31 5 1-ном.прог. 6 Лінда Коваленко м.Київ not star 38 01:17:50 38 01:17:50 6 1-ном.прог. 7 Костюк Марк м.Київ not star 35 01:25:54 35 01:25:54 7 1-ном.прог. 8 Охріменко Юрій Вінницька DSQ DSQ 0 00:00:00 9 Приходько Артем Київська not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч11
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Жуковський Владислав Вінницька 45 00:10:26 42 00:13:34 87 00:24:00 1 2 Вехновський Ренат Дніпропетровська 40 00:16:45 40 00:13:49 80 00:30:34 2 3 Сухенко Максим Черкаська 35 00:24:43 45 00:13:10 80 00:37:53 3 4 Нечипор Ілля Вінницька 42 00:16:35 35 00:38:16 77 00:54:51 4 5 Пілецький Святослав Вінницька 36 00:20:44 36 00:27:11 72 00:47:55 5 6 Гавриленко Олександр м.Київ 38 00:19:05 34 00:41:01 72 01:00:06 6 7 Губаков Сергій Дніпропетровська 33 00:28:12 38 00:20:32 71 00:48:44 7 8 Поляков Назар Дніпропетровська 34 00:25:02 DSQ 34 00:25:02 8 1-ном.прог. 9 Кандибей Денис Херсонська not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч12
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Зозуля Єгор Черкаська 42 00:15:36 42 00:23:40 84 00:39:16 1 2 Соболівський Макар Житомирська 38 00:20:17 45 00:16:43 83 00:37:00 2 3 Погорецький Максим м.Київ 45 00:15:15 38 00:28:49 83 00:44:04 3 4 Вікторов Дмитро Дніпропетровська 36 00:24:44 40 00:25:58 76 00:50:42 4 5 Нігда Роман Чернівецька 35 00:25:30 36 00:31:12 71 00:56:42 5 6 Козловський Гліб Вінницька 40 00:17:17 DSQ 40 00:17:17 6 1-ном.прог. 7 Григорович Олексій м.Київ 35 00:34:34 35 00:34:34 7 1-ном.прог. 8 Собчук Іван Кіровоградська 34 00:46:40 not star 34 00:46:40 8 1-ном.прог.Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч13
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Жуковський Артем Вінницька 45 00:14:16 40 00:27:00 85 00:41:16 1 2 Ткаченко Артем Дніпропетровська 42 00:23:06 42 00:26:08 84 00:49:14 2 3 Марцинів Лев Київська 40 00:25:48 35 00:33:19 75 00:59:07 3 4 Березняк Максим Черкаська 38 00:28:28 36 00:31:19 74 00:59:47 4 5 Шевела Андрій Вінницька 36 00:35:42 34 00:33:20 70 01:09:02 5 6 Поєнко Вадим м.Київ 45 00:25:13 45 00:25:13 6 1-ном.прог. 7 Оніщенко Данило м.Київ 38 00:29:26 38 00:29:26 7 1-ном.прог.Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч14
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Горашко Володимир Харківська 45 00:18:30 38 00:31:47 83 00:50:17 1 2 Гаврилюк Тарас м.Київ 40 00:20:30 42 00:29:30 82 00:50:00 2 3 Гуртовой Андрій Харківська 34 00:29:21 45 00:28:15 79 00:57:36 3 4 Черняк Юрій Волинська 36 00:24:46 40 00:30:43 76 00:55:29 4 5 Черняк Давид Черкаська 38 00:23:52 36 00:33:48 74 00:57:40 5 6 Матін Фадєй м.Київ 35 00:27:55 35 00:35:38 70 01:03:33 6 7 Коваленко Ілля Одеська 32 00:49:47 34 00:45:30 66 01:35:17 7 8 Кутовий Богдан м.Київ 33 00:37:00 29 00:53:10 62 01:30:10 8 9 Чашка Артем м.Київ 42 00:20:07 not star 42 00:20:07 9 1-ном.прог. 10 Витвицький Антон м.Київ 33 00:47:44 33 00:47:44 10 1-ном.прог. 11 Болгов Діма м.Київ 32 00:47:56 32 00:47:56 11 1-ном.прог. 12 Коворотний Ілля м.Київ 31 00:49:44 31 00:49:44 12 1-ном.прог. 13 Куцак Володимир м.Київ 30 00:50:54 30 00:50:54 13 1-ном.прог. 14 Манжулянов Максим м.Київ 28 00:58:48 28 00:58:48 14 1-ном.прог. 15 Двірний Максим м.Київ 27 01:01:48 27 01:01:48 15 1-ном.прог. 16 Кабанов Богдан Черкаська DSQ 26 01:07:40 26 01:07:40 16 1-ном.прог. 17 Гавриленко Марат м.Київ not star not star 0 00:00:00 18 Штефанюк Ілля Вінницька not star not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч15
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Ковальчук Артур Вінницька 45 00:23:51 45 00:30:23 90 00:54:14 1 2 Клименко Максим м.Київ 42 00:27:20 38 00:46:05 80 01:13:25 2 3 Шуверов Олександр Донецька 38 00:29:24 40 00:43:20 78 01:12:44 3 4 Карпюк Остап Волинська 35 00:31:57 42 00:38:56 77 01:10:53 4 5 Носков Гліб Донецька 40 00:29:12 36 00:47:37 76 01:16:49 5 6 Потримай Назар Донецька 36 00:31:30 31 01:01:46 67 01:33:16 6 7 Мельник Богдан Вінницька 33 00:38:04 34 00:56:25 67 01:34:29 7 8 Різник Тимофій Черкаська 34 00:34:45 32 01:00:50 66 01:35:35 8 9 Миронов Олексій Донецька 32 00:47:00 33 00:59:23 65 01:46:23 9 10 Нігда Юрій Чернівецька 30 01:03:14 35 00:55:56 65 01:59:10 10 11 Хмельов Андрій Черкаська 31 00:47:38 30 01:04:04 61 01:51:42 11Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч16
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Бєляєв Іван Житомирська 42 00:27:35 45 00:41:03 87 01:08:38 1 2 Кутовий Артур м.Київ 45 00:27:21 42 00:47:21 87 01:14:42 2 3 Дружинін Влад м.Київ 36 00:33:26 40 00:49:59 76 01:23:25 3 4 Бессараб Нікіта Черкаська 38 00:31:50 36 01:05:16 74 01:37:06 4 5 Трошко Назар Івано-Франківська 40 00:30:04 34 01:07:56 74 01:38:00 5 6 Лазаренко Ярослав м.Київ 35 00:33:57 38 00:51:22 73 01:25:19 6 7 Андрусяк Андрій Чернівецька 33 00:48:03 35 01:07:21 68 01:55:24 7 8 Буряк Віталій Донецька 32 00:54:07 33 01:10:09 65 02:04:16 8 9 Дацко Єлізар Луганська 34 00:41:42 not star 34 00:41:42 9 1-ном.прог. 10 Артюшенко Олександр Донецька not star not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч18
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Хорошевський Даніїл Харківська 45 00:37:45 45 00:56:22 90 01:34:07 1 2 Демченко Назар м.Київ 42 00:38:53 42 01:02:30 84 01:41:23 2 3 Памбук Лев Одеська 38 00:51:19 40 01:04:27 78 01:55:46 3 4 Подпрятов Григорій м.Київ 40 00:45:39 38 01:21:11 78 02:06:50 4 5 Онопко Данил Луганська 36 00:52:46 not star 36 00:52:46 5 1-ном.прог. 6 Капустинський Павло Одеська not star not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч20
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Зачешигрива Богдан Черкаська 45 00:39:23 45 01:07:23 90 01:46:46 1 2 Погребець Данило Черкаська 40 00:55:45 42 01:13:16 82 02:09:01 2 3 Валенко Вячеслав Полтавська 42 00:47:56 40 01:34:45 82 02:22:41 3 4 Лагута Вадим м.Київ 38 01:11:12 38 01:37:20 76 02:48:32 4Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч21A
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Купрієць Антон м.Київ 45 00:29:50 45 00:56:28 90 01:26:18 1 2 Нестеренко Віктор Житомирська 42 00:33:58 42 00:59:14 84 01:33:12 2 3 Андрусяк Іван Чернівецька 40 00:36:21 40 01:03:52 80 01:40:13 3 4 Стоян Роман Одеська 38 00:39:50 36 01:10:17 74 01:50:07 4 5 Андрийченко Владимир м.Київ 36 00:40:52 32 01:32:46 68 02:13:38 5 6 Сафронов Євген м.Київ 30 00:50:25 35 01:13:41 65 02:04:06 6 7 Погорєлко Владислав Одеська 31 00:46:58 33 01:32:32 64 02:19:30 7 8 Смоков Евгений Київська 34 00:43:33 30 01:53:35 64 02:37:08 8 9 Тимченко Андрей м.Київ 32 00:46:50 28 01:58:32 60 02:45:22 9 10 Старіков Дмитро м.Київ 27 01:01:23 31 01:34:21 58 02:35:44 10 11 Троць Петро м.Київ 28 00:59:50 26 02:02:32 54 03:02:22 11 12 Матвєєв Володимир м.Київ 25 01:13:38 29 01:57:14 54 03:10:52 12 13 Крисенко Дмитро м.Київ 26 01:05:32 25 02:10:07 51 03:15:39 13 14 Машинський Сергій Полтавська not star 38 01:06:45 38 01:06:45 14 1-ном.прог. 15 Мазур Євген Вінницька 35 00:40:55 not star 35 00:40:55 15 1-ном.прог. 16 Коваленко Юрий м.Київ DSQ 34 01:19:47 34 01:19:47 16 1-ном.прог. 17 Пальоха Андрій Полтавська 33 00:43:55 DSQ 33 00:43:55 17 1-ном.прог. 18 Рискальчук Дмитро Вінницька 29 00:55:59 DSQ 29 00:55:59 18 1-ном.прог. 19 Мірошніченко Олександр м.Київ DSQ 27 02:01:25 27 02:01:25 19 1-ном.прог. 20 Гавриленко Віталій м.Київ DSQ DSQ 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч21E
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Вітюк Віктор Волинська 40 00:46:49 45 01:12:23 85 01:59:12 1 2 Рачук Тарас Вінницька 45 00:44:51 40 01:17:05 85 02:01:56 2 3 Старов Олександр Харківська 36 00:48:09 42 01:13:58 78 02:02:07 3 4 Мельник Тарас Волинська 38 00:47:40 36 01:17:31 74 02:05:11 4 5 Сурхаєв Вагіф Херсонська 35 00:49:27 38 01:17:18 73 02:06:45 5 6 Фокін Артем м.Київ 34 00:49:29 35 01:20:25 69 02:09:54 6 7 Левицький Назар Івано-Франківська 31 00:55:36 34 01:20:55 65 02:16:31 7 8 Наточій Михайло Харківська 33 00:49:32 27 01:29:02 60 02:18:34 8 9 Чорний Євгеній Черкаська 28 00:57:17 31 01:23:05 59 02:20:22 9 10 Віхтюк Микола м.Київ 32 00:54:58 26 01:29:04 58 02:24:02 10 11 Дмитрук Олександр м.Київ 24 01:02:15 32 01:22:39 56 02:24:54 11 12 Кравченко-Лозня Дмитро м.Київ 27 00:59:41 29 01:28:25 56 02:28:06 12 13 Магас Iгор Харківська 29 00:56:46 25 01:29:24 54 02:26:10 13 14 Войтанік Денис Київська 30 00:56:45 23 01:39:25 53 02:36:10 14 15 Заїка Сергій м.Київ 26 01:00:36 24 01:30:02 50 02:30:38 15 16 Добренький Ярослав Полтавська 25 01:02:07 22 01:44:38 47 02:46:45 16 17 Чурілов Євгеній м.Київ 23 01:17:07 21 01:52:23 44 03:09:30 17 18 Звягін Микита Київська 42 00:45:37 not star 42 00:45:37 18 1-ном.прог. 19 Хоменко Іван м.Київ 33 01:21:52 33 01:21:52 19 1-ном.прог. 20 Греля Богдан Вінницька 30 01:24:51 30 01:24:51 20 1-ном.прог. 21 Городинець Артем м.Київ 28 01:29:01 28 01:29:01 21 1-ном.прог. 22 Пенделюк Федір м.Київ 20 02:03:45 20 02:03:45 22 1-ном.прог. 23 Бриндак Євгеній 00:50:00 0 00:50:00 1-ном.прог. 24 Калінкін Олександр м.Київ DSQ 0 00:00:00 25 Ласкаржевський Владисла Дніпропетровська not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч35
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Панченко Богдан Черкаська 45 00:47:35 45 01:05:14 90 01:52:49 1 2 Воронецький Євгеній м.Київ 40 00:49:51 40 01:06:44 80 01:56:35 2 3 Трухній Олександр Житомирська 38 00:53:47 42 01:06:23 80 02:00:10 3 4 Писарчук Валерій м.Київ 36 01:01:06 36 01:19:21 72 02:20:27 4 5 Руденко Євген м.Київ 34 01:16:11 35 01:20:58 69 02:37:09 5 6 Мурзин Александр Дніпропетровська 42 00:48:37 DSQ 42 00:48:37 6 1-ном.прог. 7 Посипайко Євген Дніпропетровська 38 01:15:25 38 01:15:25 7 1-ном.прог. 8 Бібленко Василь Херсонська 35 01:01:52 DSQ 35 01:01:52 8 1-ном.прог. 9 Раер Михаил г. Таллин 34 01:33:28 34 01:33:28 9 1-ном.прог. 10 Громило Максим Portugal 33 02:26:37 33 02:26:37 10 1-ном.прог. 11 Воробйов Артем Portugal 32 02:30:45 32 02:30:45 11 1-ном.прог. 12 Юрійчук Василь м.Київ not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч40
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Трімбой Ігор Одеська 45 00:39:37 42 01:00:02 87 01:39:39 1 2 Мазний Валерій м.Київ 40 00:42:58 45 00:59:37 85 01:42:35 2 3 Бенке Артур м.Київ 42 00:42:34 38 01:05:48 80 01:48:22 3 4 Козирєв Андрій Житомирська 38 00:44:56 40 01:03:49 78 01:48:45 4 5 Ковтуненко Володимир м.Київ 36 00:50:47 34 01:11:32 70 02:02:19 5 6 Давиденко Юрий м.Київ 33 00:52:15 36 01:08:28 69 02:00:43 6 7 Кузьмін Ігор Донецька 34 00:51:35 35 01:10:42 69 02:02:17 7 8 Колода Дмитро Сумська 35 00:50:59 33 01:25:26 68 02:16:25 8 9 Гераськін Сергій м.Київ 32 01:10:53 32 01:40:09 64 02:51:02 9 10 Войцеховський Сергій м.Київ 31 01:22:19 30 01:46:20 61 03:08:39 10 11 Шабанов Ігор м.Київ 31 01:42:17 31 01:42:17 11 1-ном.прог. 12 Богула Дмитро м.Київ 30 01:46:25 DSQ 30 01:46:25 12 1-ном.прог. 13 Клочков Олег Київська DSQ not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч45
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Дружинін В’ячеслав м.Київ 42 00:55:24 45 01:20:10 87 02:15:34 1 2 Пукіш Віталій м.Київ 45 00:53:16 42 01:25:30 87 02:18:46 2 3 Чимерис Георгій м.Київ 40 01:09:16 38 02:40:17 78 03:49:33 3 4 Лабага Ярослав м.Київ 40 02:09:29 40 02:09:29 4 1-ном.прог.Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч50
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Усенко Андрій м.Київ 45 00:43:00 42 00:57:23 87 01:40:23 1 2 Глушенков Віталій м.Київ 42 00:47:46 45 00:54:25 87 01:42:11 2 3 Бубнов Олексій м.Київ 40 00:48:58 40 01:14:31 80 02:03:29 3 4 Нашивочніков Олексій м.Київ 38 00:50:14 36 01:17:08 74 02:07:22 4 5 Шеренковський Олег м.Київ 36 01:10:53 38 01:16:49 74 02:27:42 5Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч55
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Геращенко Валерій Кіровоградська 45 00:34:09 42 00:43:49 87 01:17:58 1 2 Трухан Ігор м.Київ 40 00:35:20 45 00:39:47 85 01:15:07 2 3 Стоян Сергій Одеська 42 00:34:53 40 00:44:15 82 01:19:08 3 4 Холявко Євген м.Київ 38 00:36:02 36 00:52:09 74 01:28:11 4 5 Душко Олег Вінницька 35 00:39:07 38 00:50:26 73 01:29:33 5 6 Манічев Олександр Одеська 36 00:38:45 35 00:57:00 71 01:35:45 6 7 Петров Олександр м.Київ 33 00:45:17 33 00:57:47 66 01:43:04 7 8 Лаврик Олег м.Київ 32 00:45:21 34 00:57:44 66 01:43:05 8 9 Лозня Сергей Вінницька 34 00:43:54 32 00:59:48 66 01:43:42 9 10 Сур Сергій м.Київ 30 00:47:10 31 01:19:03 61 02:06:13 10 11 Кудрін Володимир м.Київ 31 00:46:13 not star 31 00:46:13 11 1-ном.прог.Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч60
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Рудаков Володимир Дніпропетровська 45 00:27:19 45 00:36:33 90 01:03:52 1 2 Божко Микола Черкаська 42 00:30:32 42 00:37:36 84 01:08:08 2 3 Романов Олексій Одеська 40 00:33:57 42 00:37:36 82 01:11:33 3 4 Михайличенко Олександр м.Київ 36 00:37:44 38 00:38:04 74 01:15:48 4 5 Ляблін Віктор Миколаївська 38 00:35:59 36 00:44:14 74 01:20:13 5 6 Коваленко Віктор Одеська 35 00:38:17 34 00:54:22 69 01:32:39 6 7 Шпіллер Андрій Одеська 33 00:44:38 35 00:51:54 68 01:36:32 7 8 Даценко Іван Дніпропетровська 34 00:41:39 32 01:29:28 66 02:11:07 8 9 Танцюра Валерій м.Київ 31 01:04:58 33 01:13:29 64 02:18:27 9 10 Нагаєвський В`ячеслав Донецька 32 01:02:05 31 01:39:23 63 02:41:28 10 11 Гуляєв Ігор м.Київ not star 0 00:00:00 12 Радченко Александр м.Київ not star 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч65
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Рублевський Василь Дніпропетровська 42 00:36:36 45 00:36:59 87 01:13:35 1 2 Фокін Сергій м.Київ 45 00:34:28 42 00:39:11 87 01:13:39 2 3 Робак Володимир м.Київ 40 00:42:16 40 00:48:53 80 01:31:09 3 4 Дегтев Олександр Одеська 38 00:57:22 38 01:26:04 76 02:23:26 4Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч70
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Зеленський Анатолій Черкаська 45 00:34:32 45 00:56:59 90 01:31:31 1 2 Щибря Микола м.Київ DSQ DSQ 0 00:00:00Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч75
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Микола Костюк Черкаська 45 01:14:15 45 01:32:03 90 02:46:18 1 2 Дудін Андрій м.Київ 42 02:24:39 42 02:24:39 2 1-ном.прог.Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж17 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 Ж80 Ж85 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80 Ч85
Ч80
16.10.20 17.10.20 Підсумок № п/п Прізвище, ім'я учасника Команда Очки Час Очки Час Очки Час Місце Примітка 1 Нагорський Віктор м.Київ not star not star 0 00:00:00Головний суддя Білошицький В.М. Головний секретар Гевел В.І.