Українська спілка ветеранів Афганістану та ГО ЦСТП "Білий вовк", Клуб спортивного та оздоровчого орієнтування "Зелеста"
ХХІІ Всеукраїнські змаганння зі спортивного орієнтування присвячені пам'яті Героя - афганця Олега Оніщука та Героя України Олега Міхнюка
спринтерська дистанція у заданому напрямку
18.10.2020, м. Київ
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж10 , 9 КП, 0.925 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (38) | КП-2 (37) | КП-3 (54) | КП-4 (36) | КП-5 (50) | КП-6 (39) | КП-7 (57) | КП-8 (53) | КП-9 (100) | Финиш |
1 | Трухній Милослава | 40 | 00:13:23 | 1:27/1 | 3:17/1 | 4:19/1 | 5:06/1 | 7:12/1 | 9:18/1 | 9:55/1 | 11:54/1 | 13:15/1 | 13:23/1 |
  | Житомирська | ІІ-ю |   | 1:27/1 | 1:50/1 | 1:02/1 | 0:47/1 | 2:06/2 | 2:06/2 | 0:37/1 | 1:59/2 | 1:21/2 | 0:08/2 |
2 | Качановська Маргарит | 26 | 00:17:34 | 3:16/2 | 8:38/2 | 9:48/2 | 11:13/2 | 12:47/2 | 13:46/2 | 14:46/2 | 16:19/2 | 17:27/2 | 17:34/2 |
  | Вінницька | ІІІ-ю | + 4:11 | 3:16/2 | 5:22/2 | 1:10/2 | 1:25/2 | 1:34/1 | 0:59/1 | 1:00/3 | 1:33/1 | 1:08/1 | 0:07/1 |
3 | Пелепец Вікторія | 91 | 00:39:32 | 11:30/3 | 17:43/3 | 20:50/3 | 22:39/3 | 24:56/3 | 33:50/3 | 34:39/3 | 36:48/3 | 39:22/3 | 39:32/3 |
  | Одеська | ІІІ-ю | +26:09 | 11:30/3 | 6:13/3 | 3:07/3 | 1:49/3 | 2:17/3 | 8:54/3 | 0:49/2 | 2:09/3 | 2:34/3 | 0:10/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:11:04 | 1:27 | 1:50 | 1:02 | 0:47 | 1:34 | 0:59 | 0:37 | 1:33 | 1:08 | 0:07 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж12 , 9 КП, 1.000 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (36) | КП-2 (40) | КП-3 (47) | КП-4 (41) | КП-5 (46) | КП-6 (32) | КП-7 (31) | КП-8 (53) | КП-9 (100) | Финиш |
1 | Матвієнко Меланія | 28 | 00:12:16 | 1:24/1 | 3:25/2 | 5:19/1 | 6:55/1 | 7:29/1 | 9:30/1 | 11:16/1 | 11:43/1 | 12:08/1 | 12:16/1 |
  | Вінницька | І-ю |   | 1:24/1 | 2:01/3 | 1:54/2 | 1:36/5 | 0:34/4 | 2:01/3 | 1:46/5 | 0:27/2 | 0:25/1 | 0:08/2 |
2 | Кошель Дарина | 300 | 00:13:08 | 1:27/2 | 3:00/1 | 6:33/4 | 8:01/3 | 8:31/3 | 10:21/3 | 12:00/2 | 12:32/2 | 13:01/2 | 13:08/2 |
  | Черкаська | ІІ-ю | + 0:52 | 1:27/2 | 1:33/1 | 3:33/7 | 1:28/1 | 0:30/1 | 1:50/1 | 1:39/2 | 0:32/6 | 0:29/2 | 0:07/1 |
3 | Панченко Іванна | 301 | 00:13:19 | 2:58/7 | 4:51/5 | 6:20/2 | 7:52/2 | 8:22/2 | 10:20/2 | 12:08/3 | 12:36/3 | 13:11/3 | 13:19/3 |
  | Черкаська | ІІ-ю | + 1:03 | 2:58/7 | 1:53/2 | 1:29/1 | 1:32/4 | 0:30/1 | 1:58/2 | 1:48/6 | 0:28/4 | 0:35/5 | 0:08/2 |
4 | Кучерук Анастасія | 278 | 00:14:25 | 2:48/6 | 5:22/6 | 7:25/5 | 8:56/5 | 9:31/5 | 11:36/5 | 13:16/5 | 13:43/4 | 14:16/4 | 14:25/4 |
  | Вінницька | б/р | + 2:09 | 2:48/6 | 2:34/6 | 2:03/4 | 1:31/3 | 0:35/5 | 2:05/5 | 1:40/3 | 0:27/2 | 0:33/4 | 0:09/4 |
5 | Богайчук Янина | 206 | 00:14:38 | 1:59/5 | 4:15/4 | 6:31/3 | 8:22/4 | 8:59/4 | 11:03/4 | 13:11/4 | 13:46/5 | 14:28/5 | 14:38/5 |
  | Черкаська | ІІІ-ю | + 2:22 | 1:59/5 | 2:16/5 | 2:16/5 | 1:51/6 | 0:37/6 | 2:04/4 | 2:08/7 | 0:35/7 | 0:42/6 | 0:10/6 |
6 | Додон Дарья | 27 | 00:17:29 | 3:08/8 | 6:05/7 | 9:19/6 | 10:47/6 | 11:27/6 | 13:32/6 | 15:16/6 | 15:47/6 | 17:19/6 | 17:29/6 |
  | Вінницька | ІІІ-ю | + 5:13 | 3:08/8 | 2:57/7 | 3:14/6 | 1:28/1 | 0:40/7 | 2:05/5 | 1:44/4 | 0:31/5 | 1:32/7 | 0:10/6 |
7 | Ліхтанська Юлія | 327 | 00:21:32 | 1:43/3 | 3:44/3 | 9:21/7 | 12:30/7 | 13:02/7 | 19:07/7 | 20:13/7 | 20:50/7 | 21:22/7 | 21:32/7 |
  | Житомирська | ІІ-ю | + 9:16 | 1:43/3 | 2:01/3 | 5:37/8 | 3:09/8 | 0:32/3 | 6:05/7 | 1:06/1 | 0:37/8 | 0:32/3 | 0:10/6 |
8 | Соколенко Аріна | 220 | 00:41:15 | 1:45/4 | 13:22/8 | 15:22/8 | 17:59/8 | 18:45/8 | 32:45/8 | 38:06/8 | 38:29/8 | 41:06/8 | 41:15/8 |
  | Чернівецька | б/р | +28:59 | 1:45/4 | 11:37/8 | 2:00/3 | 2:37/7 | 0:46/8 | 14:00/8 | 5:21/8 | 0:23/1 | 2:37/8 | 0:09/4 |
  | Идеальный участник |   | 00:10:15 | 1:24 | 1:33 | 1:29 | 1:28 | 0:30 | 1:50 | 1:06 | 0:23 | 0:25 | 0:07 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж13 , 13 КП, 1.150 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (32) | КП-3 (33) | КП-4 (57) | КП-5 (39) | КП-6 (50) | КП-7 (52) | КП-8 (35) | КП-9 (36) | КП-10(53) | КП-11(49) | КП-12(38) | КП-13(100) | Финиш |
1 | Ільюк Марія | 31 | 00:13:04 | 1:13/1 | 2:58/1 | 3:43/2 | 4:35/1 | 5:10/1 | 5:49/1 | 7:11/1 | 8:48/1 | 9:17/1 | 10:04/1 | 10:47/1 | 11:36/1 | 12:56/1 | 13:04/1 |
  | Вінницька | І-ю |   | 1:13/1 | 1:45/1 | 0:45/3 | 0:52/1 | 0:35/2 | 0:39/1 | 1:22/1 | 1:37/4 | 0:29/2 | 0:47/4 | 0:43/1 | 0:49/4 | 1:20/3 | 0:08/1 |
2 | Денесюк Юлія | 30 | 00:13:06 | 1:35/4 | 3:42/3 | 4:06/3 | 5:18/3 | 6:01/2 | 6:45/2 | 8:22/2 | 9:26/2 | 10:00/2 | 10:36/2 | 11:26/2 | 12:13/2 | 12:58/2 | 13:06/2 |
  | Вінницька | І | + 0:02 | 1:35/4 | 2:07/3 | 0:24/1 | 1:12/4 | 0:43/3 | 0:44/2 | 1:37/3 | 1:04/2 | 0:34/3 | 0:36/2 | 0:50/3 | 0:47/3 | 0:45/1 | 0:08/1 |
3 | Глоабе Єва | 29 | 00:14:20 | 1:15/2 | 3:02/2 | 3:42/1 | 4:50/2 | 6:40/3 | 7:28/3 | 9:00/3 | 9:48/3 | 10:41/3 | 11:21/3 | 12:06/3 | 12:52/3 | 14:12/3 | 14:20/3 |
  | Вінницька | І-ю | + 1:16 | 1:15/2 | 1:47/2 | 0:40/2 | 1:08/3 | 1:50/4 | 0:48/3 | 1:32/2 | 0:48/1 | 0:53/4 | 0:40/3 | 0:45/2 | 0:46/2 | 1:20/3 | 0:08/1 |
4 | Глодьянова Марія | 221 | 00:16:07 | 1:24/3 | 5:35/4 | 6:30/4 | 7:29/4 | 8:00/4 | 9:45/4 | 11:24/4 | 12:42/4 | 13:05/4 | 13:37/4 | 14:28/4 | 15:12/4 | 15:59/4 | 16:07/4 |
  | Чернівецька | ІІ-ю | + 3:03 | 1:24/3 | 4:11/4 | 0:55/4 | 0:59/2 | 0:31/1 | 1:45/4 | 1:39/4 | 1:18/3 | 0:23/1 | 0:32/1 | 0:51/4 | 0:44/1 | 0:47/2 | 0:08/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:10:49 | 1:13 | 1:45 | 0:24 | 0:52 | 0:31 | 0:39 | 1:22 | 0:48 | 0:23 | 0:32 | 0:43 | 0:44 | 0:45 | 0:08 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж14 , 10 КП, 1.475 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (32) | КП-2 (39) | КП-3 (34) | КП-4 (41) | КП-5 (47) | КП-6 (51) | КП-7 (48) | КП-8 (49) | КП-9 (33) | КП-10(100) | Финиш |
1 | Чимерис Анна | 68 | 00:14:49 | 2:14/1 | 3:45/1 | 4:21/1 | 6:55/1 | 8:35/1 | 9:20/1 | 10:19/1 | 12:07/1 | 13:17/1 | 14:42/1 | 14:49/1 |
  | м.Київ | ІІ |   | 2:14/1 | 1:31/1 | 0:36/1 | 2:34/1 | 1:40/1 | 0:45/2 | 0:59/1 | 1:48/1 | 1:10/1 | 1:25/1 | 0:07/1 |
2 | Ліхтанська Анастасія | 328 | 00:18:49 | 2:17/2 | 4:38/2 | 7:21/2 | 10:16/2 | 11:56/2 | 12:39/2 | 13:57/2 | 16:00/2 | 17:17/2 | 18:42/2 | 18:49/2 |
  | Житомирська | І-ю | + 4:00 | 2:17/2 | 2:21/2 | 2:43/2 | 2:55/2 | 1:40/1 | 0:43/1 | 1:18/2 | 2:03/2 | 1:17/2 | 1:25/1 | 0:07/1 |
3 | Дидик Владислава | 279 | 00:24:21 | 2:49/3 | 5:31/3 | 8:19/3 | 12:28/3 | 15:17/3 | 16:06/3 | 18:20/3 | 20:33/3 | 22:18/3 | 24:09/3 | 24:21/3 |
  | Вінницька | б/р | + 9:32 | 2:49/3 | 2:42/3 | 2:48/3 | 4:09/3 | 2:49/3 | 0:49/3 | 2:14/3 | 2:13/3 | 1:45/3 | 1:51/3 | 0:12/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:14:47 | 2:14 | 1:31 | 0:36 | 2:34 | 1:40 | 0:43 | 0:59 | 1:48 | 1:10 | 1:25 | 0:07 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж15 , 11 КП, 1.575 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (33) | КП-2 (39) | КП-3 (50) | КП-4 (35) | КП-5 (41) | КП-6 (48) | КП-7 (51) | КП-8 (49) | КП-9 (32) | КП-10(31) | КП-11(100) | Финиш |
1 | Мироненко Валерія | 302 | 00:20:17 | 2:23/1 | 4:50/1 | 5:27/1 | 6:20/1 | 9:27/1 | 11:52/1 | 13:08/1 | 15:37/1 | 17:18/1 | 19:06/1 | 20:09/1 | 20:17/1 |
  | Черкаська | ІІІ |   | 2:23/1 | 2:27/1 | 0:37/1 | 0:53/1 | 3:07/2 | 2:25/1 | 1:16/3 | 2:29/1 | 1:41/1 | 1:48/2 | 1:03/3 | 0:08/2 |
2 | Костюк Анастасія | 47 | 00:24:50 | 3:42/3 | 8:01/3 | 8:50/3 | 10:09/3 | 13:09/3 | 16:01/3 | 17:16/3 | 20:21/2 | 22:03/2 | 23:50/2 | 24:42/2 | 24:50/2 |
  | Дніпропетровська | ІІ | + 4:33 | 3:42/3 | 4:19/3 | 0:49/2 | 1:19/2 | 3:00/1 | 2:52/3 | 1:15/2 | 3:05/2 | 1:42/2 | 1:47/1 | 0:52/2 | 0:08/2 |
3 | Совенко Юлія | 280 | 00:25:49 | 2:51/2 | 6:06/2 | 6:55/2 | 9:22/2 | 12:30/2 | 14:56/2 | 16:10/2 | 20:51/3 | 22:52/3 | 24:52/3 | 25:42/3 | 25:49/3 |
  | Вінницька | ІІІ | + 5:32 | 2:51/2 | 3:15/2 | 0:49/2 | 2:27/3 | 3:08/3 | 2:26/2 | 1:14/1 | 4:41/3 | 2:01/3 | 2:00/3 | 0:50/1 | 0:07/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:19:53 | 2:23 | 2:27 | 0:37 | 0:53 | 3:00 | 2:25 | 1:14 | 2:29 | 1:41 | 1:47 | 0:50 | 0:07 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж16 , 12 КП, 1.650 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (34) | КП-2 (45) | КП-3 (32) | КП-4 (31) | КП-5 (53) | КП-6 (54) | КП-7 (46) | КП-8 (47) | КП-9 (48) | КП-10(49) | КП-11(38) | КП-12(100) | Финиш |
1 | Пащенко Крiстiна | 13 | 00:13:55 | 2:43/3 | 3:28/3 | 4:57/1 | 6:16/1 | 6:40/1 | 7:28/1 | 8:33/1 | 10:09/1 | 10:58/1 | 12:31/1 | 13:10/1 | 13:48/1 | 13:55/1 |
  | м.Київ | КМСУ |   | 2:43/3 | 0:45/2 | 1:29/1 | 1:19/1 | 0:24/2 | 0:48/1 | 1:05/2 | 1:36/1 | 0:49/1 | 1:33/1 | 0:39/1 | 0:38/1 | 0:07/1 |
2 | Панченко Даніела | 303 | 00:14:54 | 3:04/4 | 3:49/4 | 5:25/4 | 6:48/4 | 7:10/3 | 8:02/3 | 9:09/3 | 10:48/3 | 11:38/2 | 13:27/2 | 14:06/2 | 14:47/2 | 14:54/2 |
  | Черкаська | І-ю | + 0:59 | 3:04/4 | 0:45/2 | 1:36/2 | 1:23/2 | 0:22/1 | 0:52/2 | 1:07/3 | 1:39/2 | 0:50/2 | 1:49/2 | 0:39/1 | 0:41/3 | 0:07/1 |
3 | Кропивницька Катерин | 329 | 00:15:15 | 2:36/1 | 3:22/1 | 5:01/2 | 6:29/2 | 6:56/2 | 7:51/2 | 9:02/2 | 10:43/2 | 11:46/3 | 13:44/3 | 14:25/3 | 15:08/3 | 15:15/3 |
  | Житомирська | КМСУ | + 1:20 | 2:36/1 | 0:46/4 | 1:39/3 | 1:28/3 | 0:27/3 | 0:55/3 | 1:11/5 | 1:41/3 | 1:03/6 | 1:58/6 | 0:41/3 | 0:43/4 | 0:07/1 |
4 | Середа Ольга | 14 | 00:15:49 | 2:40/2 | 3:27/2 | 5:09/3 | 6:44/3 | 7:14/4 | 8:10/4 | 9:18/4 | 11:11/4 | 12:04/4 | 13:54/4 | 15:02/4 | 15:42/4 | 15:49/4 |
  | м.Київ | КМСУ | + 1:54 | 2:40/2 | 0:47/5 | 1:42/4 | 1:35/4 | 0:30/5 | 0:56/4 | 1:08/4 | 1:53/5 | 0:53/3 | 1:50/3 | 1:08/7 | 0:40/2 | 0:07/1 |
5 | Сімонова Маргарита | 115 | 00:17:58 | 3:05/5 | 3:56/5 | 6:07/5 | 7:42/5 | 8:14/5 | 9:19/5 | 10:41/6 | 12:39/6 | 13:44/6 | 15:40/5 | 16:24/5 | 17:50/5 | 17:58/5 |
  | м.Київ | КМСУ | + 4:03 | 3:05/5 | 0:51/7 | 2:11/7 | 1:35/4 | 0:32/7 | 1:05/6 | 1:22/6 | 1:58/7 | 1:05/7 | 1:56/5 | 0:44/4 | 1:26/7 | 0:08/6 |
6 | Анікеєнко Софія | 281 | 00:17:59 | 4:09/7 | 4:57/7 | 6:58/7 | 8:34/7 | 9:04/7 | 10:10/7 | 11:35/7 | 13:22/7 | 14:20/7 | 16:13/7 | 16:59/6 | 17:52/6 | 17:59/6 |
  | Вінницька | ІІ | + 4:04 | 4:09/7 | 0:48/6 | 2:01/6 | 1:36/7 | 0:30/5 | 1:06/7 | 1:25/7 | 1:47/4 | 0:58/5 | 1:53/4 | 0:46/5 | 0:53/5 | 0:07/1 |
7 | Пєшкова Марія | 48 | 00:18:29 | 3:49/6 | 4:33/6 | 6:17/6 | 7:52/6 | 8:20/6 | 9:21/6 | 10:25/5 | 12:21/5 | 13:15/5 | 16:09/6 | 17:08/7 | 18:21/7 | 18:29/7 |
  | Дніпропетровська | ІІ | + 4:34 | 3:49/6 | 0:44/1 | 1:44/5 | 1:35/4 | 0:28/4 | 1:01/5 | 1:04/1 | 1:56/6 | 0:54/4 | 2:54/7 | 0:59/6 | 1:13/6 | 0:08/6 |
8 | Дакал Тетяна | 120 | DSQ | 14:25 | 15:57 | 26:25 | 26:25 | 26:25 | 26:25 | 26:25 | 26:25 | 26:25 | 30:26 | 26:25 | 34:51 | 26:25 |
  | м.Київ | ІІІ-ю |   | 14:25 | 1:32 | 10:28 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 4:01 | -4:59 | 8:26 | -8:34 |
  | Идеальный участник |   | 00:13:44 | 2:36 | 0:44 | 1:29 | 1:19 | 0:22 | 0:48 | 1:04 | 1:36 | 0:49 | 1:33 | 0:39 | 0:38 | 0:07 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж18 , 16 КП, 2.000 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (33) | КП-2 (35) | КП-3 (34) | КП-4 (55) | КП-5 (50) | КП-6 (46) | КП-7 (47) | КП-8 (48) | КП-9 (42) | КП-10(51) | КП-11(37) | КП-12(31) | КП-13(38) | КП-14(49) | КП-15(53) | КП-16(100) | Финиш |
1 | Білякова Анастасія | 15 | 00:16:57 | 1:38/1 | 2:52/1 | 4:21/1 | 5:39/1 | 6:46/1 | 8:44/1 | 10:33/1 | 11:21/1 | 11:53/1 | 12:42/1 | 14:31/1 | 14:52/1 | 15:18/1 | 15:50/1 | 16:26/1 | 16:51/1 | 16:57/1 |
  | м.Київ | КМСУ |   | 1:38/1 | 1:14/1 | 1:29/2 | 1:18/1 | 1:07/1 | 1:58/1 | 1:49/2 | 0:48/1 | 0:32/1 | 0:49/1 | 1:49/2 | 0:21/1 | 0:26/1 | 0:32/1 | 0:36/1 | 0:25/1 | 0:06/1 |
2 | Ванасаун Анна | 274 | 00:18:33 | 1:52/2 | 3:11/2 | 4:39/2 | 6:17/2 | 7:39/2 | 9:48/2 | 11:32/2 | 12:27/2 | 13:02/2 | 13:58/2 | 15:36/2 | 16:05/2 | 16:31/2 | 17:03/2 | 17:48/2 | 18:26/2 | 18:33/2 |
  | м.Київ | КМСУ | + 1:36 | 1:52/2 | 1:19/2 | 1:28/1 | 1:38/3 | 1:22/2 | 2:09/2 | 1:44/1 | 0:55/2 | 0:35/2 | 0:56/2 | 1:38/1 | 0:29/2 | 0:26/1 | 0:32/1 | 0:45/2 | 0:38/3 | 0:07/2 |
3 | Зелена Анастасія | 304 | 00:24:08 | 2:08/3 | 3:31/3 | 5:16/3 | 6:53/3 | 8:53/3 | 11:29/3 | 13:30/3 | 14:36/3 | 15:19/3 | 16:19/3 | 20:52/3 | 21:23/3 | 21:59/3 | 22:43/3 | 23:30/3 | 23:59/3 | 24:08/3 |
  | Черкаська | КМСУ | + 7:11 | 2:08/3 | 1:23/3 | 1:45/3 | 1:37/2 | 2:00/3 | 2:36/3 | 2:01/3 | 1:06/3 | 0:43/3 | 1:00/3 | 4:33/3 | 0:31/3 | 0:36/3 | 0:44/3 | 0:47/3 | 0:29/2 | 0:09/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:16:40 | 1:38 | 1:14 | 1:28 | 1:18 | 1:07 | 1:58 | 1:44 | 0:48 | 0:32 | 0:49 | 1:38 | 0:21 | 0:26 | 0:32 | 0:36 | 0:25 | 0:06 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж21A , 14 КП, 2.150 кмЖ10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж21E , 15 КП, 2.225 кмЖ10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж35 , 12 КП, 2.225 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (54) | КП-2 (41) | КП-3 (47) | КП-4 (42) | КП-5 (49) | КП-6 (50) | КП-7 (39) | КП-8 (34) | КП-9 (48) | КП-10(51) | КП-11(31) | КП-12(100) | Финиш |
1 | Памбук Світлана | 232 | 00:24:31 | 2:32/1 | 4:18/1 | 7:43/1 | 8:54/1 | 11:08/1 | 13:25/1 | 14:29/1 | 16:14/1 | 20:02/1 | 21:17/1 | 23:31/1 | 24:24/1 | 24:31/1 |
  | Одеська | ІІ |   | 2:32/1 | 1:46/1 | 3:25/2 | 1:11/1 | 2:14/1 | 2:17/2 | 1:04/2 | 1:45/2 | 3:48/2 | 1:15/2 | 2:14/1 | 0:53/1 | 0:07/1 |
2 | Трухній Ірина | 41 | 00:27:31 | 4:20/4 | 8:21/4 | 10:12/3 | 11:23/3 | 13:54/2 | 16:00/2 | 17:57/2 | 19:07/2 | 22:51/2 | 23:57/2 | 26:17/2 | 27:22/2 | 27:31/2 |
  | Житомирська | б/р | + 3:00 | 4:20/4 | 4:01/3 | 1:51/1 | 1:11/1 | 2:31/2 | 2:06/1 | 1:57/4 | 1:10/1 | 3:44/1 | 1:06/1 | 2:20/2 | 1:05/3 | 0:09/2 |
3 | Лібега Антоніна | 110 | 00:35:45 | 3:01/3 | 5:21/2 | 9:39/2 | 11:09/2 | 14:25/3 | 18:22/3 | 19:54/3 | 22:07/3 | 28:22/3 | 29:56/3 | 33:45/3 | 35:29/3 | 35:45/3 |
  | Дніпропетровська | б/р | +11:14 | 3:01/3 | 2:20/2 | 4:18/3 | 1:30/3 | 3:16/3 | 3:57/3 | 1:32/3 | 2:13/3 | 6:15/4 | 1:34/4 | 3:49/4 | 1:44/4 | 0:16/4 |
4 | Мазурiна Олена | 187 | 01:11:11 | 2:49/2 | 6:51/3 | 11:30/4 | 23:28/4 | 26:53/4 | 35:39/4 | 36:13/4 | 59:39/4 | 65:12/4 | 66:34/4 | 69:56/4 | 70:58/4 | 71:11/4 |
  | Донецька | б/р | +46:40 | 2:49/2 | 4:02/4 | 4:39/4 | 11:58/4 | 3:25/4 | 8:46/4 | 0:34/1 | 23:26/4 | 5:33/3 | 1:22/3 | 3:22/3 | 1:02/2 | 0:13/3 |
5 | Фурса Олена | 294 | DSQ | 2:20 | 3:52 | 5:18 | 6:16 | 8:21 | 10:14 | 18:16 | 11:26 | 14:32 | 15:32 | 17:25 | 18:08 | 18:16 |
  | м.Київ | КМСУ |   | 2:20 | 1:32 | 1:26 | 0:58 | 2:05 | 1:53 | 8:02 | -6:10 | 3:06 | 1:00 | 1:53 | 0:43 | 0:08 |
  | Идеальный участник |   | 00:21:28 | 2:32 | 1:46 | 1:51 | 1:11 | 2:14 | 2:06 | 0:34 | 1:10 | 3:44 | 1:06 | 2:14 | 0:53 | 0:07 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж40 , 12 КП, 2.200 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (32) | КП-2 (55) | КП-3 (44) | КП-4 (43) | КП-5 (48) | КП-6 (46) | КП-7 (50) | КП-8 (52) | КП-9 (38) | КП-10(49) | КП-11(33) | КП-12(100) | Финиш |
1 | Колесник Катерина | 152 | 00:24:25 | 2:17/1 | 5:43/1 | 6:50/1 | 8:03/2 | 13:12/1 | 14:54/2 | 17:05/1 | 18:16/1 | 20:53/1 | 21:35/1 | 22:59/1 | 24:18/1 | 24:25/1 |
  | Одеська | КМСУ |   | 2:17/1 | 3:26/1 | 1:07/3 | 1:13/3 | 5:09/2 | 1:42/3 | 2:11/1 | 1:11/2 | 2:37/2 | 0:42/2 | 1:24/2 | 1:19/1 | 0:07/1 |
2 | Собчук Ольга | 258 | 00:26:04 | 2:56/6 | 6:33/5 | 7:40/4 | 8:58/5 | 14:10/4 | 15:51/4 | 18:25/3 | 19:42/3 | 22:24/3 | 23:08/3 | 24:29/2 | 25:54/2 | 26:04/2 |
  | Кіровоградська | І | + 1:39 | 2:56/6 | 3:37/3 | 1:07/3 | 1:18/6 | 5:12/3 | 1:41/2 | 2:34/3 | 1:17/3 | 2:42/3 | 0:44/3 | 1:21/1 | 1:25/2 | 0:10/5 |
3 | Уманець Наталія | 282 | 00:26:24 | 2:21/3 | 5:47/2 | 6:52/2 | 8:01/1 | 13:18/2 | 14:53/1 | 17:12/2 | 19:21/2 | 22:22/2 | 23:07/2 | 24:41/3 | 26:16/3 | 26:24/3 |
  | Вінницька | КМСУ | + 1:59 | 2:21/3 | 3:26/1 | 1:05/2 | 1:09/2 | 5:17/4 | 1:35/1 | 2:19/2 | 2:09/7 | 3:01/5 | 0:45/4 | 1:34/3 | 1:35/5 | 0:08/3 |
4 | Піховкіна Поліна | 231 | 00:27:45 | 2:17/1 | 6:30/3 | 7:31/3 | 8:32/3 | 13:24/3 | 15:22/3 | 20:34/6 | 21:38/5 | 23:55/4 | 24:33/4 | 26:10/4 | 27:38/4 | 27:45/4 |
  | м.Київ | КМСУ | + 3:20 | 2:17/1 | 4:13/6 | 1:01/1 | 1:01/1 | 4:52/1 | 1:58/4 | 5:12/7 | 1:04/1 | 2:17/1 | 0:38/1 | 1:37/5 | 1:28/3 | 0:07/1 |
5 | Чорнобривцева Оля | 315 | 00:28:44 | 2:35/4 | 6:31/4 | 7:41/5 | 8:55/4 | 14:51/5 | 16:52/5 | 19:43/4 | 21:10/4 | 24:17/5 | 25:13/5 | 26:49/5 | 28:32/5 | 28:44/5 |
  | м.Київ | ІІ | + 4:19 | 2:35/4 | 3:56/5 | 1:10/5 | 1:14/4 | 5:56/6 | 2:01/5 | 2:51/5 | 1:27/5 | 3:07/6 | 0:56/6 | 1:36/4 | 1:43/6 | 0:12/7 |
6 | Шеренковська Олена | 320 | 00:29:01 | 2:52/5 | 6:45/6 | 8:01/6 | 9:15/6 | 15:08/6 | 17:48/6 | 20:30/5 | 21:52/6 | 24:49/6 | 25:37/6 | 27:17/6 | 28:51/6 | 29:01/6 |
  | м.Київ | ІІ | + 4:36 | 2:52/5 | 3:53/4 | 1:16/6 | 1:14/4 | 5:53/5 | 2:40/6 | 2:42/4 | 1:22/4 | 2:57/4 | 0:48/5 | 1:40/6 | 1:34/4 | 0:10/5 |
7 | Чимерис Олена | 69 | 00:38:40 | 3:13/7 | 8:27/7 | 10:09/7 | 12:04/7 | 20:22/7 | 23:48/7 | 26:50/7 | 28:42/7 | 32:33/7 | 34:26/7 | 36:27/7 | 38:31/7 | 38:40/7 |
  | м.Київ | ІІІ | +14:15 | 3:13/7 | 5:14/7 | 1:42/7 | 1:55/7 | 8:18/7 | 3:26/7 | 3:02/6 | 1:52/6 | 3:51/7 | 1:53/7 | 2:01/7 | 2:04/7 | 0:09/4 |
  | Идеальный участник |   | 00:23:09 | 2:17 | 3:26 | 1:01 | 1:01 | 4:52 | 1:35 | 2:11 | 1:04 | 2:17 | 0:38 | 1:21 | 1:19 | 0:07 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж45 , 13 КП, 1.925 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (47) | КП-2 (48) | КП-3 (41) | КП-4 (34) | КП-5 (39) | КП-6 (46) | КП-7 (49) | КП-8 (32) | КП-9 (50) | КП-10(52) | КП-11(36) | КП-12(53) | КП-13(100) | Финиш |
1 | Яковенко Ольга | 133 | 00:26:47 | 4:25/1 | 6:11/1 | 8:59/2 | 13:12/2 | 14:31/2 | 17:16/1 | 18:38/1 | 20:27/1 | 22:32/1 | 23:48/1 | 25:11/1 | 26:05/1 | 26:38/1 | 26:47/1 |
  | Сумська | І |   | 4:25/1 | 1:46/3 | 2:48/2 | 4:13/3 | 1:19/1 | 2:45/2 | 1:22/1 | 1:49/2 | 2:05/1 | 1:16/1 | 1:23/1 | 0:54/1 | 0:33/1 | 0:09/1 |
2 | Сичук Лариса | 57 | 00:29:06 | 5:00/2 | 6:22/2 | 8:31/1 | 11:27/1 | 13:45/1 | 17:39/2 | 19:06/2 | 20:49/2 | 23:11/2 | 25:27/2 | 27:19/2 | 28:20/2 | 28:57/2 | 29:06/2 |
  | Волинська | І | + 2:19 | 5:00/2 | 1:22/2 | 2:09/1 | 2:56/2 | 2:18/2 | 3:54/3 | 1:27/2 | 1:43/1 | 2:22/2 | 2:16/3 | 1:52/2 | 1:01/2 | 0:37/2 | 0:09/1 |
3 | Мельникова Тетяна | 201 | 00:42:49 | 6:01/3 | 7:10/3 | 14:40/3 | 17:26/3 | 24:45/3 | 27:21/3 | 29:11/3 | 31:14/3 | 33:49/3 | 35:31/3 | 37:34/3 | 41:53/3 | 42:38/3 | 42:49/3 |
  | Одеська | І | +16:02 | 6:01/3 | 1:09/1 | 7:30/3 | 2:46/1 | 7:19/3 | 2:36/1 | 1:50/3 | 2:03/3 | 2:35/3 | 1:42/2 | 2:03/3 | 4:19/3 | 0:45/3 | 0:11/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:23:49 | 4:25 | 1:09 | 2:09 | 2:46 | 1:19 | 2:36 | 1:22 | 1:43 | 2:05 | 1:16 | 1:23 | 0:54 | 0:33 | 0:09 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж55 , 13 КП, 1.875 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (56) | КП-2 (41) | КП-3 (48) | КП-4 (47) | КП-5 (49) | КП-6 (50) | КП-7 (52) | КП-8 (33) | КП-9 (54) | КП-10(45) | КП-11(35) | КП-12(53) | КП-13(100) | Финиш |
1 | Телесань Наталья | 269 | 00:26:48 | 3:25/1 | 9:00/3 | 11:08/3 | 12:34/2 | 15:17/1 | 18:03/1 | 19:24/1 | 21:27/1 | 22:11/1 | 23:03/1 | 23:45/1 | 25:37/1 | 26:37/1 | 26:48/1 |
  | м.Київ | КМСУ |   | 3:25/1 | 5:35/3 | 2:08/1 | 1:26/3 | 2:43/1 | 2:46/1 | 1:21/1 | 2:03/1 | 0:44/1 | 0:52/1 | 0:42/1 | 1:52/3 | 1:00/3 | 0:11/2 |
2 | Рудич Людмила | 246 | 00:32:36 | 4:20/4 | 10:15/4 | 12:59/4 | 14:14/3 | 17:41/3 | 20:39/2 | 22:25/2 | 25:29/2 | 26:32/2 | 28:07/2 | 29:17/2 | 30:55/2 | 32:22/2 | 32:36/2 |
  | м.Київ | КМСУ | + 5:48 | 4:20/4 | 5:55/4 | 2:44/4 | 1:15/1 | 3:27/2 | 2:58/2 | 1:46/2 | 3:04/2 | 1:03/4 | 1:35/2 | 1:10/3 | 1:38/1 | 1:27/4 | 0:14/3 |
3 | Гуцаленко Тетяна | 196 | 00:34:14 | 3:37/2 | 8:00/2 | 10:10/2 | 11:33/1 | 17:21/2 | 21:30/3 | 24:16/3 | 27:53/3 | 28:38/3 | 30:25/3 | 31:48/3 | 33:28/3 | 34:04/3 | 34:14/3 |
  | Волинська | МСУ | + 7:26 | 3:37/2 | 4:23/2 | 2:10/2 | 1:23/2 | 5:48/3 | 4:09/4 | 2:46/4 | 3:37/3 | 0:45/2 | 1:47/4 | 1:23/4 | 1:40/2 | 0:36/1 | 0:10/1 |
4 | Оскаленко Оксана | 49 | 00:37:10 | 3:39/3 | 5:38/1 | 8:20/1 | 14:27/4 | 20:28/4 | 24:14/4 | 26:18/4 | 30:23/4 | 31:24/4 | 33:05/4 | 34:04/4 | 36:17/4 | 36:55/4 | 37:10/4 |
  | Дніпропетровська | І | +10:22 | 3:39/3 | 1:59/1 | 2:42/3 | 6:07/4 | 6:01/4 | 3:46/3 | 2:04/3 | 4:05/4 | 1:01/3 | 1:41/3 | 0:59/2 | 2:13/4 | 0:38/2 | 0:15/4 |
  | Идеальный участник |   | 00:22:22 | 3:25 | 1:59 | 2:08 | 1:15 | 2:43 | 2:46 | 1:21 | 2:03 | 0:44 | 0:52 | 0:42 | 1:38 | 0:36 | 0:10 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж60 , 14 КП, 1.875 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (46) | КП-2 (42) | КП-3 (51) | КП-4 (41) | КП-5 (32) | КП-6 (57) | КП-7 (35) | КП-8 (50) | КП-9 (45) | КП-10(39) | КП-11(40) | КП-12(37) | КП-13(53) | КП-14(100) | Финиш |
1 | Рудакова Олена | 50 | 00:18:54 | 3:19/2 | 5:26/1 | 6:28/1 | 8:04/1 | 10:27/1 | 11:30/1 | 12:20/1 | 13:14/1 | 13:47/1 | 14:03/1 | 15:53/1 | 17:30/1 | 18:16/1 | 18:45/1 | 18:54/1 |
  | Дніпропетровська | МСУ |   | 3:19/2 | 2:07/1 | 1:02/1 | 1:36/2 | 2:23/1 | 1:03/1 | 0:50/1 | 0:54/1 | 0:33/1 | 0:16/2 | 1:50/1 | 1:37/2 | 0:46/1 | 0:29/1 | 0:09/1 |
2 | Божко Тетяна | 79 | 00:20:06 | 3:03/1 | 5:47/2 | 6:52/2 | 8:09/2 | 10:45/2 | 12:09/2 | 13:13/2 | 14:08/2 | 14:57/2 | 15:10/2 | 17:13/2 | 18:32/2 | 19:27/2 | 19:56/2 | 20:06/2 |
  | Черкаська | МСУ | + 1:12 | 3:03/1 | 2:44/2 | 1:05/2 | 1:17/1 | 2:36/2 | 1:24/2 | 1:04/2 | 0:55/2 | 0:49/4 | 0:13/1 | 2:03/2 | 1:19/1 | 0:55/2 | 0:29/1 | 0:10/2 |
3 | Соломічева Тетяна | 153 | 00:28:43 | 4:11/4 | 7:31/4 | 8:58/4 | 11:02/4 | 13:44/3 | 15:17/3 | 18:55/4 | 20:07/3 | 20:46/3 | 21:18/3 | 24:19/3 | 26:09/3 | 27:45/3 | 28:30/3 | 28:43/3 |
  | Одеська | І | + 9:49 | 4:11/4 | 3:20/3 | 1:27/4 | 2:04/4 | 2:42/3 | 1:33/3 | 3:38/6 | 1:12/3 | 0:39/3 | 0:32/4 | 3:01/3 | 1:50/3 | 1:36/3 | 0:45/3 | 0:13/4 |
4 | Дяченко Ірина | 118 | 00:33:47 | 4:08/3 | 7:30/3 | 8:48/3 | 10:39/3 | 14:33/4 | 16:19/4 | 18:07/3 | 22:17/4 | 22:51/4 | 24:19/4 | 27:49/4 | 31:00/4 | 32:46/4 | 33:36/4 | 33:47/4 |
  | м.Київ | КМСУ | +14:53 | 4:08/3 | 3:22/4 | 1:18/3 | 1:51/3 | 3:54/4 | 1:46/4 | 1:48/3 | 4:10/6 | 0:34/2 | 1:28/5 | 3:30/4 | 3:11/5 | 1:46/5 | 0:50/4 | 0:11/3 |
5 | Левицька Алла | 96 | 00:46:31 | 5:04/5 | 9:35/5 | 11:07/5 | 16:16/5 | 21:40/5 | 25:53/5 | 27:56/5 | 29:49/5 | 31:24/5 | 33:21/5 | 39:39/5 | 43:25/5 | 45:03/5 | 46:16/5 | 46:31/5 |
  | м.Київ | ІІ | +27:37 | 5:04/5 | 4:31/6 | 1:32/5 | 5:09/6 | 5:24/5 | 4:13/6 | 2:03/4 | 1:53/4 | 1:35/5 | 1:57/6 | 6:18/6 | 3:46/6 | 1:38/4 | 1:13/6 | 0:15/5 |
6 | Щукіна Надія | 249 | 00:49:48 | 9:32/6 | 13:33/6 | 15:21/6 | 19:05/6 | 28:48/6 | 32:03/6 | 34:44/6 | 37:00/6 | 38:44/6 | 39:12/6 | 43:04/6 | 45:41/6 | 48:23/6 | 49:29/6 | 49:48/6 |
  | Миколаївська | ІІ | +30:54 | 9:32/6 | 4:01/5 | 1:48/6 | 3:44/5 | 9:43/6 | 3:15/5 | 2:41/5 | 2:16/5 | 1:44/6 | 0:28/3 | 3:52/5 | 2:37/4 | 2:42/6 | 1:06/5 | 0:19/6 |
  | Идеальный участник |   | 00:17:58 | 3:03 | 2:07 | 1:02 | 1:17 | 2:23 | 1:03 | 0:50 | 0:54 | 0:33 | 0:13 | 1:50 | 1:19 | 0:46 | 0:29 | 0:09 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж65 , 13 КП, 1.800 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (34) | КП-2 (41) | КП-3 (48) | КП-4 (51) | КП-5 (46) | КП-6 (45) | КП-7 (50) | КП-8 (32) | КП-9 (49) | КП-10(38) | КП-11(31) | КП-12(53) | КП-13(100) | Финиш |
1 | Познаєва Ольга | 240 | 00:29:02 | 5:01/1 | 8:56/1 | 11:52/1 | 13:21/1 | 15:41/1 | 19:35/1 | 20:24/1 | 24:07/1 | 25:58/1 | 26:54/1 | 27:30/1 | 28:15/1 | 28:51/1 | 29:02/1 |
  | м.Київ | б/р |   | 5:01/1 | 3:55/1 | 2:56/1 | 1:29/1 | 2:20/1 | 3:54/3 | 0:49/3 | 3:43/1 | 1:51/1 | 0:56/1 | 0:36/1 | 0:45/1 | 0:36/1 | 0:11/1 |
2 | Єфименко Леся | 129 | 00:31:46 | 5:40/2 | 10:10/2 | 13:37/2 | 15:41/2 | 18:14/2 | 21:25/2 | 22:11/2 | 25:58/2 | 28:18/2 | 29:23/2 | 30:06/2 | 30:55/2 | 31:35/2 | 31:46/2 |
  | м.Київ | І | + 2:44 | 5:40/2 | 4:30/2 | 3:27/2 | 2:04/2 | 2:33/3 | 3:11/1 | 0:46/2 | 3:47/3 | 2:20/2 | 1:05/2 | 0:43/3 | 0:49/2 | 0:40/3 | 0:11/1 |
3 | Гавриленко Лідія | 45 | 00:32:47 | 5:42/3 | 10:58/3 | 14:30/3 | 16:41/3 | 19:06/3 | 22:29/3 | 23:07/3 | 26:51/3 | 29:11/3 | 30:20/3 | 31:02/3 | 31:57/3 | 32:35/3 | 32:47/3 |
  | м.Київ | ІІІ | + 3:45 | 5:42/3 | 5:16/3 | 3:32/3 | 2:11/3 | 2:25/2 | 3:23/2 | 0:38/1 | 3:44/2 | 2:20/2 | 1:09/3 | 0:42/2 | 0:55/3 | 0:38/2 | 0:12/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:28:08 | 5:01 | 3:55 | 2:56 | 1:29 | 2:20 | 3:11 | 0:38 | 3:43 | 1:51 | 0:56 | 0:36 | 0:45 | 0:36 | 0:11 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж70 , 11 КП, 1.650 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (54) | КП-2 (42) | КП-3 (51) | КП-4 (46) | КП-5 (49) | КП-6 (32) | КП-7 (45) | КП-8 (39) | КП-9 (36) | КП-10(33) | КП-11(100) | Финиш |
1 | Рясна Любов | 248 | 00:24:12 | 3:15/1 | 7:17/1 | 8:42/1 | 11:06/1 | 12:48/1 | 15:18/1 | 19:07/1 | 19:37/1 | 20:44/1 | 22:04/1 | 24:02/1 | 24:12/1 |
  | Запорізька | КМСУ |   | 3:15/1 | 4:02/1 | 1:25/1 | 2:24/1 | 1:42/1 | 2:30/2 | 3:49/3 | 0:30/1 | 1:07/1 | 1:20/2 | 1:58/1 | 0:10/1 |
2 | Горбунова Тетяна | 97 | 00:28:08 | 3:16/2 | 7:37/2 | 9:09/2 | 11:38/2 | 13:49/2 | 16:08/2 | 19:46/2 | 22:34/2 | 24:36/2 | 25:54/2 | 27:55/2 | 28:08/2 |
  | м.Київ | І | + 3:56 | 3:16/2 | 4:21/3 | 1:32/2 | 2:29/2 | 2:11/2 | 2:19/1 | 3:38/2 | 2:48/3 | 2:02/4 | 1:18/1 | 2:01/3 | 0:13/2 |
3 | Котлова Людмила | 154 | 00:30:51 | 3:39/3 | 8:46/4 | 10:32/4 | 13:45/3 | 16:34/3 | 19:35/3 | 22:36/3 | 25:39/4 | 26:58/3 | 28:39/4 | 30:38/3 | 30:51/3 |
  | Одеська | ІІ | + 6:39 | 3:39/3 | 5:07/4 | 1:46/3 | 3:13/3 | 2:49/3 | 3:01/4 | 3:01/1 | 3:03/4 | 1:19/2 | 1:41/4 | 1:59/2 | 0:13/2 |
4 | Ломановіч Наталія | 182 | 00:31:06 | 3:45/4 | 7:57/3 | 9:48/3 | 13:49/4 | 16:45/4 | 19:36/4 | 24:21/4 | 25:16/3 | 27:06/4 | 28:38/3 | 30:51/4 | 31:06/4 |
  | Дніпропетровська | І | + 6:54 | 3:45/4 | 4:12/2 | 1:51/4 | 4:01/4 | 2:56/4 | 2:51/3 | 4:45/4 | 0:55/2 | 1:50/3 | 1:32/3 | 2:13/4 | 0:15/4 |
5 | Тютюнникова Віра | 98 | OVT | 6:11 | 12:07 | 14:37 | 21:30 | 77:12 | 83:41 | 94:44 | 97:58 | 117:50 | 117:50 | 117:50 | 117:50 |
  | м.Київ | ІІІ |   | 6:11 | 5:56 | 2:30 | 6:53 | 55:42 | 6:29 | 11:03 | 3:14 | 19:52 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |
  | Идеальный участник |   | 00:23:11 | 3:15 | 4:02 | 1:25 | 2:24 | 1:42 | 2:19 | 3:01 | 0:30 | 1:07 | 1:18 | 1:58 | 0:10 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ж75 , 10 КП, 1.350 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (32) | КП-2 (38) | КП-3 (41) | КП-4 (47) | КП-5 (46) | КП-6 (45) | КП-7 (34) | КП-8 (33) | КП-9 (53) | КП-10(100) | Финиш |
1 | Степаненко Елаїда | 270 | 00:41:38 | 4:10/1 | 6:24/1 | 9:33/1 | 12:51/1 | 16:47/1 | 23:21/1 | 29:44/1 | 38:16/1 | 40:11/1 | 41:20/1 | 41:38/1 |
  | м.Київ | КМСУ | +41:38 | 4:10/1 | 2:14/1 | 3:09/1 | 3:18/1 | 3:56/1 | 6:34/1 | 6:23/1 | 8:32/1 | 1:55/1 | 1:09/1 | 0:18/1 |
2 | Закревская Софья | 99 | DSQ | 69:06 | 33:22 | 69:06 | 69:06 | 69:06 | 69:06 | 69:06 | 69:06 | 69:06 | 68:42 | 69:06 |
  | м.Київ | ІІ |   | 69:06 | **:16 | 35:44 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:36 | 0:24 |
  | Идеальный участник |   | 00:41:38 | 4:10 | 2:14 | 3:09 | 3:18 | 3:56 | 6:34 | 6:23 | 8:32 | 1:55 | 1:09 | 0:18 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
НДІТИ , 8 КП, 0.900 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (54) | КП-2 (57) | КП-3 (39) | КП-4 (50) | КП-5 (36) | КП-6 (37) | КП-7 (31) | КП-8 (100) | Финиш |
1 | Трухній Анатолій | 42 | 00:15:03 | 3:41/4 | 4:21/3 | 5:47/3 | 7:15/2 | 8:49/2 | 11:31/1 | 12:56/1 | 14:53/1 | 15:03/1 |
  | Житомирська | б/р ю |   | 3:41/4 | 0:40/4 | 1:26/3 | 1:28/7 | 1:34/4 | 2:42/4 | 1:25/8 | 1:57/8 | 0:10/4 |
2 | Глухенький Андрій | 332 | 00:16:11 | 3:08/1 | 3:47/1 | 5:27/2 | 9:21/5 | 11:53/5 | 14:33/5 | 15:12/4 | 16:03/2 | 16:11/2 |
  | м.Київ | б/р ю | + 1:08 | 3:08/1 | 0:39/3 | 1:40/5 | 3:54/11 | 2:32/9 | 2:40/3 | 0:39/2 | 0:51/2 | 0:08/1 |
3 | Яковчук Рома | 335 | 00:16:20 | 3:17/2 | 3:53/2 | 4:47/1 | 6:07/1 | 7:35/1 | 14:32/4 | 15:11/3 | 16:10/3 | 16:20/3 |
  | м.Київ | б/р ю | + 1:17 | 3:17/2 | 0:36/2 | 0:54/1 | 1:20/5 | 1:28/1 | 6:57/10 | 0:39/2 | 0:59/3 | 0:10/4 |
4 | Тимченко Павел | 159 | 00:16:39 | 3:42/5 | 5:16/5 | 7:23/4 | 8:40/3 | 10:08/3 | 13:43/2 | 14:56/2 | 16:28/4 | 16:39/4 |
  | м.Київ | б/р | + 1:36 | 3:42/5 | 1:34/11 | 2:07/9 | 1:17/4 | 1:28/1 | 3:35/6 | 1:13/6 | 1:32/6 | 0:11/9 |
5 | Лібега Зоряна | 111 | 00:16:45 | 5:07/7 | 6:03/7 | 9:08/8 | 9:36/6 | 11:34/4 | 14:28/3 | 15:45/5 | 16:35/5 | 16:45/5 |
  | Дніпропетровська | б/р | + 1:42 | 5:07/7 | 0:56/6 | 3:05/10 | 0:28/1 | 1:58/6 | 2:54/5 | 1:17/7 | 0:50/1 | 0:10/4 |
6 | Васильчук Богдан | 284 | 00:17:32 | 7:41/10 | 8:25/10 | 10:22/10 | 11:30/10 | 13:31/9 | 15:22/6 | 16:06/6 | 17:24/6 | 17:32/6 |
  | Вінницька | б/р | + 2:29 | 7:41/10 | 0:44/5 | 1:57/7 | 1:08/2 | 2:01/7 | 1:51/1 | 0:44/5 | 1:18/4 | 0:08/1 |
7 | Рискальчук Дарина | 286 | 00:21:16 | 9:50/11 | 11:17/11 | 12:22/11 | 13:38/11 | 15:31/11 | 18:05/8 | 18:45/7 | 21:06/7 | 21:16/7 |
  | Вінницька | б/р | + 6:13 | 9:50/11 | 1:27/10 | 1:05/2 | 1:16/3 | 1:53/5 | 2:34/2 | 0:40/4 | 2:21/9 | 0:10/4 |
8 | Борова Катерина | 283 | 00:21:26 | 3:34/3 | 4:34/4 | 9:28/9 | 10:57/9 | 13:12/8 | 19:22/10 | 19:50/9 | 21:17/8 | 21:26/8 |
  | Вінницька | б/р | + 6:23 | 3:34/3 | 1:00/7 | 4:54/11 | 1:29/8 | 2:15/8 | 6:10/9 | 0:28/1 | 1:27/5 | 0:09/3 |
9 | Пукіш Олег | 1 | 00:21:32 | 4:49/6 | 5:54/6 | 7:23/4 | 9:17/4 | 12:37/7 | 16:55/7 | 18:51/8 | 21:22/9 | 21:32/9 |
  | м.Київ | б/р ю | + 6:29 | 4:49/6 | 1:05/8 | 1:29/4 | 1:54/9 | 3:20/10 | 4:18/8 | 1:56/10 | 2:31/10 | 0:10/4 |
10 | Трухній Остап | 43 | 00:23:00 | 5:48/8 | 7:03/9 | 8:49/7 | 10:15/7 | 14:31/10 | 18:11/9 | 19:57/10 | 22:45/10 | 23:00/10 |
  | Житомирська | б/р ю | + 7:57 | 5:48/8 | 1:15/9 | 1:46/6 | 1:26/6 | 4:16/11 | 3:40/7 | 1:46/9 | 2:48/11 | 0:15/11 |
11 | Константінова Іванка | 333 | 00:28:59 | 5:58/9 | 6:31/8 | 8:28/6 | 10:24/8 | 11:55/6 | 23:55/11 | 26:52/11 | 28:47/11 | 28:59/11 |
  | м.Київ | б/р ю | +13:56 | 5:58/9 | 0:33/1 | 1:57/7 | 1:56/10 | 1:31/3 | 12:00/11 | 2:57/11 | 1:55/7 | 0:12/10 |
12 | Давидов Максим | 207 | DSQ | 5:22 | 6:29 | 10:16 | 26:27 | 22:31 | 24:31 | 25:06 | 26:18 | 26:27 |
  | Черкаська | б/р |   | 5:22 | 1:07 | 3:47 | 16:11 | -3:04 | 2:00 | 0:35 | 1:12 | 0:09 |
13 | Порохнявий Олександ | 285 | DSQ | 4:28 | 5:28 | 9:21 | 25:28 | 21:30 | 23:36 | 24:02 | 25:19 | 25:28 |
  | Вінницька | б/р |   | 4:28 | 1:00 | 3:53 | 16:07 | -3:02 | 2:06 | 0:26 | 1:17 | 0:09 |
14 | Собчук Тетяна | 259 | DSQ | 12:36 | 13:44 | 16:17 | 19:43 | 24:01 | 27:29 | 27:29 | 27:14 | 27:29 |
  | Кіровоградська | б/р ю |   | 12:36 | 1:08 | 2:33 | 3:26 | 4:18 | 3:28 | 0:00 | 0:45 | 0:15 |
15 | Тараданова Ангеліна | 121 | DSQ | 4:55 | 5:51 | 17:39 | 7:29 | 11:38 | 17:39 | 15:46 | 17:31 | 17:39 |
  | м.Київ | б/р ю |   | 4:55 | 0:56 | 11:48 | **:50 | 4:09 | 6:01 | -1:07 | 1:45 | 0:08 |
  | Идеальный участник |   | 00:09:48 | 3:08 | 0:33 | 0:54 | 0:28 | 1:28 | 1:51 | 0:28 | 0:50 | 0:08 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
НДОРОСЛІ , 11 КП, 1.650 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (39) | КП-2 (34) | КП-3 (46) | КП-4 (38) | КП-5 (33) | КП-6 (47) | КП-7 (41) | КП-8 (54) | КП-9 (37) | КП-10(53) | КП-11(100) | Финиш |
1 | Марцинів Андрій | 191 | 00:19:22 | 2:44/1 | 4:13/1 | 6:54/1 | 8:25/1 | 10:14/1 | 13:21/1 | 15:02/1 | 16:50/1 | 17:51/1 | 18:35/1 | 19:10/1 | 19:22/1 |
  | Дніпропетровська | І |   | 2:44/1 | 1:29/3 | 2:41/2 | 1:31/1 | 1:49/3 | 3:07/2 | 1:41/2 | 1:48/1 | 1:01/1 | 0:44/1 | 0:35/1 | 0:12/4 |
2 | Польова Олександра | 70 | 00:23:41 | 4:35/4 | 5:54/3 | 8:44/3 | 10:25/2 | 12:13/2 | 16:13/2 | 17:52/2 | 19:55/2 | 22:09/2 | 22:58/2 | 23:33/2 | 23:41/2 |
  | м.Київ | б/р | + 4:19 | 4:35/4 | 1:19/2 | 2:50/3 | 1:41/2 | 1:48/2 | 4:00/3 | 1:39/1 | 2:03/2 | 2:14/4 | 0:49/2 | 0:35/1 | 0:08/2 |
3 | Погорецький Олексій | 2 | 00:29:50 | 3:47/2 | 4:53/2 | 7:28/2 | 16:05/4 | 17:25/4 | 20:18/3 | 22:34/3 | 24:54/3 | 27:30/3 | 28:56/3 | 29:43/3 | 29:50/3 |
  | м.Київ | б/р | +10:28 | 3:47/2 | 1:06/1 | 2:35/1 | 8:37/5 | 1:20/1 | 2:53/1 | 2:16/3 | 2:20/3 | 2:36/5 | 1:26/3 | 0:47/3 | 0:07/1 |
4 | Охріменко Юрій | 287 | 00:39:14 | 4:06/3 | 6:52/4 | 10:57/4 | 13:28/3 | 16:13/3 | 24:28/4 | 31:10/5 | 34:21/4 | 36:31/4 | 38:02/4 | 39:01/4 | 39:14/4 |
  | Вінницька | б/р | +19:52 | 4:06/3 | 2:46/5 | 4:05/4 | 2:31/4 | 2:45/4 | 8:15/5 | 6:42/5 | 3:11/4 | 2:10/3 | 1:31/4 | 0:59/5 | 0:13/5 |
5 | Дмитренко Олександра | 241 | 00:40:56 | 7:54/5 | 10:33/5 | 14:58/5 | 17:20/5 | 21:43/5 | 27:46/5 | 30:40/4 | 36:26/5 | 38:00/5 | 39:54/5 | 40:47/5 | 40:56/5 |
  | м.Київ | б/р | +21:34 | 7:54/5 | 2:39/4 | 4:25/5 | 2:22/3 | 4:23/5 | 6:03/4 | 2:54/4 | 5:46/5 | 1:34/2 | 1:54/5 | 0:53/4 | 0:09/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:18:03 | 2:44 | 1:06 | 2:35 | 1:31 | 1:20 | 2:53 | 1:39 | 1:48 | 1:01 | 0:44 | 0:35 | 0:07 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч11 , 9 КП, 1.000 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (33) | КП-3 (39) | КП-4 (50) | КП-5 (36) | КП-6 (54) | КП-7 (37) | КП-8 (38) | КП-9 (100) | Финиш |
1 | Сухенко Максим | 305 | 00:11:10 | 1:08/2 | 2:47/3 | 4:25/2 | 6:14/3 | 7:07/2 | 7:50/2 | 8:56/1 | 9:53/1 | 11:03/1 | 11:10/1 |
  | Черкаська | ІІІ-ю |   | 1:08/2 | 1:39/5 | 1:38/2 | 1:49/4 | 0:53/2 | 0:43/2 | 1:06/4 | 0:57/1 | 1:10/6 | 0:07/1 |
2 | Вехновський Ренат | 51 | 00:11:23 | 1:14/3 | 2:37/2 | 4:11/1 | 5:29/1 | 6:32/1 | 7:14/1 | 9:21/2 | 10:25/2 | 11:16/2 | 11:23/2 |
  | Дніпропетровська | ІІ-ю | + 0:13 | 1:14/3 | 1:23/2 | 1:34/1 | 1:18/2 | 1:03/4 | 0:42/1 | 2:07/8 | 1:04/5 | 0:51/1 | 0:07/1 |
3 | Жуковський Владислав | 33 | 00:12:14 | 1:06/1 | 2:17/1 | 5:27/7 | 7:19/4 | 8:20/4 | 9:05/3 | 10:12/3 | 11:14/3 | 12:07/3 | 12:14/3 |
  | Вінницька | І-ю | + 1:04 | 1:06/1 | 1:11/1 | 3:10/8 | 1:52/5 | 1:01/3 | 0:45/3 | 1:07/5 | 1:02/4 | 0:53/2 | 0:07/1 |
4 | Нечипор Ілля | 34 | 00:13:59 | 1:34/5 | 3:30/7 | 5:23/6 | 6:07/2 | 7:50/3 | 10:00/4 | 11:40/4 | 12:58/4 | 13:51/4 | 13:59/4 |
  | Вінницька | ІІІ-ю | + 2:49 | 1:34/5 | 1:56/7 | 1:53/3 | 0:44/1 | 1:43/8 | 2:10/6 | 1:40/7 | 1:18/7 | 0:53/2 | 0:08/4 |
5 | Поляков Назар | 53 | 00:14:41 | 1:39/6 | 3:03/4 | 5:12/3 | 7:45/5 | 8:36/5 | 11:50/6 | 12:34/6 | 13:34/6 | 14:31/5 | 14:41/5 |
  | Дніпропетровська | ІІ-ю | + 3:31 | 1:39/6 | 1:24/3 | 2:09/6 | 2:33/6 | 0:51/1 | 3:14/8 | 0:44/1 | 1:00/3 | 0:57/4 | 0:10/7 |
6 | Гавриленко Олександр | 3 | 00:14:57 | 1:49/8 | 3:48/8 | 6:31/8 | 8:08/6 | 9:33/6 | 10:38/5 | 11:50/5 | 13:08/5 | 14:47/6 | 14:57/6 |
  | м.Київ | ІІІ-ю | + 3:47 | 1:49/8 | 1:59/8 | 2:43/7 | 1:37/3 | 1:25/7 | 1:05/5 | 1:12/6 | 1:18/7 | 1:39/8 | 0:10/7 |
7 | Губаков Сергій | 52 | 00:19:48 | 1:46/7 | 3:13/5 | 5:12/3 | 12:34/7 | 13:38/7 | 16:53/7 | 17:42/7 | 18:41/7 | 19:39/7 | 19:48/7 |
  | Дніпропетровська | б/р | + 8:38 | 1:46/7 | 1:27/4 | 1:59/5 | 7:22/7 | 1:04/5 | 3:15/9 | 0:49/2 | 0:59/2 | 0:58/5 | 0:09/5 |
8 | Посипайко Єгор | 337 | 00:31:45 | 2:48/9 | 6:15/9 | 10:44/9 | 19:32/8 | 21:48/8 | 22:44/8 | 25:30/8 | 27:51/8 | 31:35/8 | 31:45/8 |
  | Дніпропетровська | б/р | +20:35 | 2:48/9 | 3:27/9 | 4:29/9 | 8:48/8 | 2:16/9 | 0:56/4 | 2:46/9 | 2:21/9 | 3:44/9 | 0:10/7 |
9 | Пілецький Святослав | 35 | 00:32:10 | 1:32/4 | 3:20/6 | 5:15/5 | 24:26/9 | 25:46/9 | 28:31/9 | 29:32/9 | 30:46/9 | 32:01/9 | 32:10/9 |
  | Вінницька | ІІІ-ю | +21:00 | 1:32/4 | 1:48/6 | 1:55/4 | 19:11/9 | 1:20/6 | 2:45/7 | 1:01/3 | 1:14/6 | 1:15/7 | 0:09/5 |
  | Идеальный участник |   | 00:08:47 | 1:06 | 1:11 | 1:34 | 0:44 | 0:51 | 0:42 | 0:44 | 0:57 | 0:51 | 0:07 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч12 , 11 КП, 1.125 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (31) | КП-2 (38) | КП-3 (46) | КП-4 (40) | КП-5 (32) | КП-6 (36) | КП-7 (45) | КП-8 (50) | КП-9 (35) | КП-10(53) | КП-11(100) | Финиш |
1 | Зозуля Єгор | 306 | 00:11:09 | 1:30/5 | 2:00/5 | 3:19/4 | 4:15/4 | 6:13/3 | 7:13/2 | 8:13/2 | 8:33/1 | 9:30/1 | 10:35/1 | 11:01/1 | 11:09/1 |
  | Черкаська | ІІ-ю |   | 1:30/5 | 0:30/3 | 1:19/4 | 0:56/1 | 1:58/2 | 1:00/2 | 1:00/6 | 0:20/1 | 0:57/5 | 1:05/2 | 0:26/2 | 0:08/2 |
2 | Соболівський Макар | 164 | 00:11:34 | 1:12/2 | 1:40/1 | 2:58/2 | 4:12/2 | 6:22/4 | 7:24/3 | 8:23/4 | 8:46/2 | 9:30/1 | 10:58/2 | 11:26/2 | 11:34/2 |
  | Житомирська | І-ю | + 0:25 | 1:12/2 | 0:28/1 | 1:18/3 | 1:14/4 | 2:10/4 | 1:02/3 | 0:59/4 | 0:23/2 | 0:44/1 | 1:28/6 | 0:28/3 | 0:08/2 |
3 | Нігда Роман | 223 | 00:12:08 | 1:10/1 | 1:40/1 | 2:55/1 | 4:08/1 | 6:12/2 | 7:26/4 | 8:20/3 | 9:27/3 | 10:14/3 | 11:29/3 | 11:57/3 | 12:08/3 |
  | Чернівецька | І-ю | + 0:59 | 1:10/1 | 0:30/3 | 1:15/1 | 1:13/3 | 2:04/3 | 1:14/5 | 0:54/2 | 1:07/5 | 0:47/2 | 1:15/4 | 0:28/3 | 0:11/6 |
4 | Козловський Гліб | 36 | 00:12:11 | 1:26/4 | 1:54/4 | 3:11/3 | 4:12/2 | 5:39/1 | 6:35/1 | 7:30/1 | 9:36/4 | 10:30/4 | 11:33/4 | 12:05/4 | 12:11/4 |
  | Вінницька | І | + 1:02 | 1:26/4 | 0:28/1 | 1:17/2 | 1:01/2 | 1:27/1 | 0:56/1 | 0:55/3 | 2:06/7 | 0:54/4 | 1:03/1 | 0:32/6 | 0:06/1 |
5 | Погорецький Максим | 4 | 00:12:57 | 1:30/5 | 2:01/6 | 3:26/5 | 5:03/5 | 7:15/6 | 8:23/5 | 9:22/6 | 9:45/5 | 11:06/5 | 12:26/5 | 12:49/5 | 12:57/5 |
  | м.Київ | ІІІ-ю | + 1:48 | 1:30/5 | 0:31/5 | 1:25/5 | 1:37/7 | 2:12/6 | 1:08/4 | 0:59/4 | 0:23/2 | 1:21/6 | 1:20/5 | 0:23/1 | 0:08/2 |
6 | Вікторов Дмитро | 54 | 00:13:08 | 1:17/3 | 1:48/3 | 3:32/6 | 5:03/5 | 7:13/5 | 8:27/6 | 9:20/5 | 10:28/6 | 11:15/6 | 12:29/6 | 12:57/6 | 13:08/6 |
  | Дніпропетровська | ІІ-ю | + 1:59 | 1:17/3 | 0:31/5 | 1:44/6 | 1:31/6 | 2:10/4 | 1:14/5 | 0:53/1 | 1:08/6 | 0:47/2 | 1:14/3 | 0:28/3 | 0:11/6 |
7 | Собчук Іван | 260 | 00:17:56 | 2:15/7 | 3:00/7 | 5:26/7 | 6:53/7 | 9:18/7 | 11:17/7 | 12:47/7 | 13:38/7 | 15:03/7 | 17:09/7 | 17:47/7 | 17:56/7 |
  | Кіровоградська | ІІІ-ю | + 6:47 | 2:15/7 | 0:45/7 | 2:26/7 | 1:27/5 | 2:25/7 | 1:59/7 | 1:30/7 | 0:51/4 | 1:25/7 | 2:06/7 | 0:38/7 | 0:09/5 |
  | Идеальный участник |   | 00:09:41 | 1:10 | 0:28 | 1:15 | 0:56 | 1:27 | 0:56 | 0:53 | 0:20 | 0:44 | 1:03 | 0:23 | 0:06 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч13 , 10 КП, 1.300 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (39) | КП-2 (34) | КП-3 (40) | КП-4 (41) | КП-5 (47) | КП-6 (32) | КП-7 (49) | КП-8 (38) | КП-9 (33) | КП-10(100) | Финиш |
1 | Жуковський Артем | 37 | 00:14:32 | 2:01/1 | 3:26/2 | 6:06/2 | 6:52/1 | 8:35/2 | 10:33/1 | 11:29/2 | 12:07/2 | 13:18/1 | 14:25/1 | 14:32/1 |
  | Вінницька | І-ю |   | 2:01/1 | 1:25/4 | 2:40/3 | 0:46/1 | 1:43/4 | 1:58/1 | 0:56/4 | 0:38/1 | 1:11/1 | 1:07/1 | 0:07/1 |
2 | Березняк Максим | 307 | 00:14:59 | 2:32/2 | 3:24/1 | 5:59/1 | 7:05/2 | 8:21/1 | 10:33/1 | 11:12/1 | 11:53/1 | 13:25/2 | 14:50/2 | 14:59/2 |
  | Черкаська | ІІ-ю | + 0:27 | 2:32/2 | 0:52/1 | 2:35/2 | 1:06/4 | 1:16/1 | 2:12/3 | 0:39/3 | 0:41/2 | 1:32/4 | 1:25/3 | 0:09/3 |
3 | Ткаченко Артем | 55 | 00:16:20 | 2:45/3 | 4:06/3 | 6:31/3 | 8:13/3 | 9:41/3 | 12:13/3 | 12:47/3 | 13:33/3 | 14:55/3 | 16:12/3 | 16:20/3 |
  | Дніпропетровська | ІІ-ю | + 1:48 | 2:45/3 | 1:21/3 | 2:25/1 | 1:42/5 | 1:28/2 | 2:32/4 | 0:34/2 | 0:46/3 | 1:22/2 | 1:17/2 | 0:08/2 |
4 | Шевела Андрій | 38 | 00:18:03 | 2:54/4 | 5:14/5 | 8:14/4 | 9:08/4 | 10:49/4 | 12:59/4 | 13:29/4 | 14:15/4 | 15:41/4 | 17:54/4 | 18:03/4 |
  | Вінницька | ІІ-ю | + 3:31 | 2:54/4 | 2:20/5 | 3:00/4 | 0:54/2 | 1:41/3 | 2:10/2 | 0:30/1 | 0:46/3 | 1:26/3 | 2:13/5 | 0:09/3 |
5 | Марцинів Лев | 192 | 00:23:06 | 3:45/5 | 5:01/4 | 10:20/5 | 11:23/5 | 13:56/5 | 17:01/5 | 17:57/5 | 18:56/5 | 21:09/5 | 22:57/5 | 23:06/5 |
  | Київська | б/р ю | + 8:34 | 3:45/5 | 1:16/2 | 5:19/5 | 1:03/3 | 2:33/5 | 3:05/5 | 0:56/4 | 0:59/5 | 2:13/5 | 1:48/4 | 0:09/3 |
6 | Тараданов Давід | 122 | DSQ | 4:55 | 8:06 | 29:40 | 13:41 | 14:38 | 22:07 | 24:26 | 25:38 | 27:34 | 29:28 | 29:40 |
  | м.Київ | ІІІ-ю |   | 4:55 | 3:11 | 21:34 | **:01 | 0:57 | 7:29 | 2:19 | 1:12 | 1:56 | 1:54 | 0:12 |
  | Идеальный участник |   | 00:12:51 | 2:01 | 0:52 | 2:25 | 0:46 | 1:16 | 1:58 | 0:30 | 0:38 | 1:11 | 1:07 | 0:07 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч14 , 13 КП, 1.525 кмЖ10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч15 , 13 КП, 1.875 кмЖ10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч16 , 10 КП, 1.925 кмЖ10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч18 , 18 КП, 2.425 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (51) | КП-2 (42) | КП-3 (41) | КП-4 (47) | КП-5 (56) | КП-6 (55) | КП-7 (43) | КП-8 (44) | КП-9 (33) | КП-10(53) | КП-11(38) | КП-12(49) | КП-13(57) | КП-14(39) | КП-15(45) | КП-16(35) | КП-17(36) | КП-18(100) | Финиш |
1 | Хорошевський Даніїл | 109 | 00:17:52 | 2:31/1 | 3:17/1 | 4:48/1 | 5:48/1 | 6:37/1 | 8:32/1 | 9:00/1 | 9:57/1 | 11:52/1 | 12:38/1 | 13:16/1 | 13:48/1 | 14:51/1 | 15:14/1 | 16:07/1 | 16:41/1 | 17:13/1 | 17:46/1 | 17:52/1 |
  | Харківська | КМСУ |   | 2:31/1 | 0:46/3 | 1:31/1 | 1:00/3 | 0:49/1 | 1:55/1 | 0:28/1 | 0:57/2 | 1:55/1 | 0:46/1 | 0:38/1 | 0:32/1 | 1:03/1 | 0:23/1 | 0:53/7 | 0:34/1 | 0:32/4 | 0:33/1 | 0:06/1 |
2 | Подпрятов Григорій | 130 | 00:19:37 | 2:40/2 | 3:24/2 | 5:00/2 | 6:09/2 | 7:01/2 | 9:33/2 | 10:15/2 | 11:14/2 | 13:28/2 | 14:21/2 | 15:00/2 | 15:38/2 | 16:44/2 | 17:22/2 | 17:38/2 | 18:30/2 | 18:56/2 | 19:29/2 | 19:37/2 |
  | м.Київ | І | + 1:45 | 2:40/2 | 0:44/1 | 1:36/2 | 1:09/4 | 0:52/2 | 2:32/5 | 0:42/6 | 0:59/3 | 2:14/4 | 0:53/2 | 0:39/3 | 0:38/2 | 1:06/2 | 0:38/4 | 0:16/3 | 0:52/5 | 0:26/1 | 0:33/1 | 0:08/4 |
3 | Памбук Лев | 233 | 00:19:58 | 3:02/4 | 3:49/4 | 5:57/4 | 6:53/4 | 7:45/4 | 9:56/4 | 10:29/4 | 11:20/3 | 13:31/3 | 14:31/3 | 15:09/3 | 16:00/4 | 17:13/4 | 17:46/3 | 17:53/3 | 18:39/3 | 19:14/3 | 19:51/3 | 19:58/3 |
  | Одеська | І | + 2:06 | 3:02/4 | 0:47/4 | 2:08/6 | 0:56/1 | 0:52/2 | 2:11/2 | 0:33/2 | 0:51/1 | 2:11/3 | 1:00/4 | 0:38/1 | 0:51/6 | 1:13/3 | 0:33/3 | 0:07/1 | 0:46/3 | 0:35/6 | 0:37/4 | 0:07/2 |
4 | Демченко Назар | 22 | 00:20:00 | 2:42/3 | 3:30/3 | 5:25/3 | 6:24/3 | 7:17/3 | 9:45/3 | 10:21/3 | 11:35/4 | 13:36/4 | 14:31/3 | 15:14/4 | 15:54/3 | 17:09/3 | 17:54/4 | 18:08/4 | 18:51/4 | 19:19/4 | 19:53/4 | 20:00/4 |
  | м.Київ | ІІ | + 2:08 | 2:42/3 | 0:48/5 | 1:55/3 | 0:59/2 | 0:53/4 | 2:28/3 | 0:36/4 | 1:14/6 | 2:01/2 | 0:55/3 | 0:43/4 | 0:40/3 | 1:15/4 | 0:45/6 | 0:14/2 | 0:43/2 | 0:28/2 | 0:34/3 | 0:07/2 |
5 | Онопко Данил | 229 | 00:24:10 | 3:06/5 | 4:01/5 | 6:01/5 | 7:15/5 | 8:14/5 | 10:43/5 | 11:24/5 | 12:24/5 | 14:57/5 | 15:57/5 | 16:44/5 | 17:29/5 | 19:03/5 | 19:34/5 | 20:16/5 | 22:47/5 | 23:17/5 | 24:02/5 | 24:10/5 |
  | Луганська | КМСУ | + 6:18 | 3:06/5 | 0:55/6 | 2:00/4 | 1:14/5 | 0:59/5 | 2:29/4 | 0:41/5 | 1:00/4 | 2:33/5 | 1:00/4 | 0:47/5 | 0:45/4 | 1:34/5 | 0:31/2 | 0:42/6 | 2:31/7 | 0:30/3 | 0:45/6 | 0:08/4 |
6 | Панасюк Олександр | 127 | 00:31:06 | 9:50/7 | 10:34/7 | 12:40/7 | 14:14/7 | 15:40/7 | 18:51/7 | 19:25/7 | 20:27/7 | 23:29/7 | 24:32/7 | 25:25/7 | 26:11/7 | 27:45/7 | 28:26/6 | 28:49/6 | 29:39/6 | 30:12/6 | 30:56/6 | 31:06/6 |
  | м.Київ | ІІІ | +13:14 | 9:50/7 | 0:44/1 | 2:06/5 | 1:34/7 | 1:26/6 | 3:11/6 | 0:34/3 | 1:02/5 | 3:02/6 | 1:03/6 | 0:53/6 | 0:46/5 | 1:34/5 | 0:41/5 | 0:23/4 | 0:50/4 | 0:33/5 | 0:44/5 | 0:10/6 |
7 | Столярец Матвей | 84 | 00:34:24 | 4:13/6 | 5:41/6 | 9:03/6 | 10:19/6 | 11:46/6 | 15:28/6 | 16:15/6 | 17:36/6 | 21:24/6 | 22:59/6 | 24:17/6 | 25:19/6 | 27:44/6 | 29:33/7 | 30:06/7 | 31:57/7 | 32:53/7 | 34:12/7 | 34:24/7 |
  | м.Київ | ІІІ-ю | +16:32 | 4:13/6 | 1:28/7 | 3:22/7 | 1:16/6 | 1:27/7 | 3:42/7 | 0:47/7 | 1:21/7 | 3:48/7 | 1:35/7 | 1:18/7 | 1:02/7 | 2:25/7 | 1:49/7 | 0:33/5 | 1:51/6 | 0:56/7 | 1:19/7 | 0:12/7 |
8 | Штей Володимир | 85 | DSQ | 8:21 | 24:33 | 24:33 | 24:33 | 24:33 | 24:33 | 24:33 | 24:33 | 24:33 | 23:41 | 24:33 | 24:33 | 24:33 | 24:33 | 24:33 | 24:33 | 24:33 | 24:24 | 24:33 |
  | м.Київ | ІІ-ю |   | 8:21 | 16:12 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:08 | 0:52 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:51 | 0:09 |
  | Идеальный участник |   | 00:16:48 | 2:31 | 0:44 | 1:31 | 0:56 | 0:49 | 1:55 | 0:28 | 0:51 | 1:55 | 0:46 | 0:38 | 0:32 | 1:03 | 0:23 | 0:07 | 0:34 | 0:26 | 0:33 | 0:06 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч20 , 14 КП, 2.400 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (32) | КП-2 (39) | КП-3 (50) | КП-4 (38) | КП-5 (47) | КП-6 (43) | КП-7 (44) | КП-8 (36) | КП-9 (46) | КП-10(41) | КП-11(40) | КП-12(31) | КП-13(53) | КП-14(100) | Финиш |
1 | Погребець Данило | 312 | 00:16:42 | 1:44/3 | 3:06/4 | 3:39/4 | 5:31/3 | 7:12/3 | 10:00/2 | 10:44/2 | 12:06/2 | 13:27/2 | 13:53/2 | 14:38/1 | 15:51/2 | 16:14/1 | 16:35/1 | 16:42/1 |
  | Черкаська | КМСУ |   | 1:44/3 | 1:22/4 | 0:33/3 | 1:52/3 | 1:41/2 | 2:48/2 | 0:44/1 | 1:22/3 | 1:21/2 | 0:26/1 | 0:45/2 | 1:13/3 | 0:23/3 | 0:21/2 | 0:07/2 |
2 | Зачешигрива Богдан | 311 | 00:16:53 | 1:45/4 | 3:03/2 | 3:35/2 | 5:24/2 | 6:59/1 | 9:32/1 | 10:16/1 | 11:29/1 | 12:46/1 | 13:34/1 | 14:41/2 | 15:49/1 | 16:26/2 | 16:46/2 | 16:53/2 |
  | Черкаська | КМСУ | + 0:11 | 1:45/4 | 1:18/2 | 0:32/2 | 1:49/2 | 1:35/1 | 2:33/1 | 0:44/1 | 1:13/1 | 1:17/1 | 0:48/4 | 1:07/4 | 1:08/2 | 0:37/4 | 0:20/1 | 0:07/2 |
3 | Лагута Вадим | 23 | 00:17:46 | 1:43/2 | 3:03/2 | 3:38/3 | 5:33/4 | 7:28/4 | 10:18/3 | 11:16/3 | 12:47/3 | 14:24/3 | 14:58/3 | 15:42/3 | 16:56/3 | 17:16/3 | 17:39/3 | 17:46/3 |
  | м.Київ | КМСУ | + 1:04 | 1:43/2 | 1:20/3 | 0:35/4 | 1:55/4 | 1:55/3 | 2:50/3 | 0:58/4 | 1:31/4 | 1:37/3 | 0:34/2 | 0:44/1 | 1:14/4 | 0:20/2 | 0:23/4 | 0:07/2 |
4 | Валенко Вячеслав | 252 | 00:18:30 | 1:37/1 | 2:46/1 | 3:15/1 | 4:56/1 | 7:01/2 | 11:16/4 | 12:09/4 | 13:30/4 | 15:16/4 | 15:51/4 | 16:42/4 | 17:45/4 | 18:03/4 | 18:24/4 | 18:30/4 |
  | Полтавська | КМСУ | + 1:48 | 1:37/1 | 1:09/1 | 0:29/1 | 1:41/1 | 2:05/4 | 4:15/4 | 0:53/3 | 1:21/2 | 1:46/4 | 0:35/3 | 0:51/3 | 1:03/1 | 0:18/1 | 0:21/2 | 0:06/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:15:15 | 1:37 | 1:09 | 0:29 | 1:41 | 1:35 | 2:33 | 0:44 | 1:13 | 1:17 | 0:26 | 0:44 | 1:03 | 0:18 | 0:20 | 0:06 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч21A , 15 КП, 2.200 кмЖ10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч21E , 19 КП, 3.150 кмЖ10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч35 , 16 КП, 2.625 кмЖ10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч40 , 15 КП, 2.300 кмЖ10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч45 , 17 КП, 2.200 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (32) | КП-2 (57) | КП-3 (34) | КП-4 (50) | КП-5 (36) | КП-6 (48) | КП-7 (51) | КП-8 (49) | КП-9 (33) | КП-10(54) | КП-11(40) | КП-12(47) | КП-13(41) | КП-14(38) | КП-15(31) | КП-16(53) | КП-17(100) | Финиш |
1 | Дружинін В’ячеслав | 25 | 00:22:33 | 2:45/4 | 3:43/4 | 5:08/2 | 6:49/2 | 7:37/2 | 10:11/2 | 11:24/2 | 13:28/2 | 15:00/2 | 15:35/2 | 16:48/2 | 18:05/2 | 19:27/2 | 21:01/2 | 21:26/1 | 21:56/2 | 22:26/1 | 22:33/1 |
  | м.Київ | І |   | 2:45/4 | 0:58/1 | 1:25/2 | 1:41/3 | 0:48/1 | 2:34/1 | 1:13/3 | 2:04/2 | 1:32/4 | 0:35/1 | 1:13/2 | 1:17/3 | 1:22/1 | 1:34/3 | 0:25/2 | 0:30/3 | 0:30/2 | 0:07/1 |
2 | Мазурін Василь | 188 | 00:22:39 | 2:28/3 | 3:32/2 | 4:54/1 | 6:09/1 | 7:02/1 | 9:59/1 | 11:00/1 | 13:03/1 | 14:29/1 | 15:10/1 | 16:29/1 | 17:34/1 | 19:26/1 | 20:59/1 | 21:26/1 | 21:55/1 | 22:30/2 | 22:39/2 |
  | Донецька | ІІ | + 0:06 | 2:28/3 | 1:04/2 | 1:22/1 | 1:15/1 | 0:53/3 | 2:57/2 | 1:01/1 | 2:03/1 | 1:26/1 | 0:41/3 | 1:19/3 | 1:05/1 | 1:52/2 | 1:33/2 | 0:27/4 | 0:29/1 | 0:35/4 | 0:09/4 |
3 | Пукіш Віталій | 8 | 00:26:12 | 1:53/1 | 3:07/1 | 5:36/4 | 8:16/4 | 9:08/4 | 12:18/4 | 13:23/4 | 16:04/4 | 17:35/4 | 18:10/4 | 19:17/4 | 20:26/3 | 22:54/3 | 24:22/3 | 24:44/3 | 25:41/3 | 26:05/3 | 26:12/3 |
  | м.Київ | І | + 3:39 | 1:53/1 | 1:14/3 | 2:29/4 | 2:40/4 | 0:52/2 | 3:10/3 | 1:05/2 | 2:41/4 | 1:31/3 | 0:35/1 | 1:07/1 | 1:09/2 | 2:28/3 | 1:28/1 | 0:22/1 | 0:57/4 | 0:24/1 | 0:07/1 |
4 | Чимерис Георгій | 74 | 00:27:03 | 2:25/2 | 3:39/3 | 5:21/3 | 6:49/2 | 7:49/3 | 11:00/3 | 12:23/3 | 14:41/3 | 16:10/3 | 17:00/3 | 18:38/3 | 20:58/4 | 23:47/4 | 25:31/4 | 25:56/4 | 26:25/4 | 26:55/4 | 27:03/4 |
  | м.Київ | КМСУ | + 4:30 | 2:25/2 | 1:14/3 | 1:42/3 | 1:28/2 | 1:00/4 | 3:11/4 | 1:23/4 | 2:18/3 | 1:29/2 | 0:50/4 | 1:38/4 | 2:20/4 | 2:49/4 | 1:44/4 | 0:25/2 | 0:29/1 | 0:30/2 | 0:08/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:20:19 | 1:53 | 0:58 | 1:22 | 1:15 | 0:48 | 2:34 | 1:01 | 2:03 | 1:26 | 0:35 | 1:07 | 1:05 | 1:22 | 1:28 | 0:22 | 0:29 | 0:24 | 0:07 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч50 , 13 КП, 2.225 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (47) | КП-2 (48) | КП-3 (49) | КП-4 (50) | КП-5 (39) | КП-6 (46) | КП-7 (41) | КП-8 (56) | КП-9 (34) | КП-10(55) | КП-11(52) | КП-12(33) | КП-13(100) | Финиш |
1 | Глушенков Віталій | 94 | 00:18:09 | 3:16/1 | 4:04/1 | 5:40/1 | 7:18/1 | 8:01/1 | 9:40/1 | 10:12/1 | 11:06/1 | 12:23/1 | 14:01/1 | 15:13/1 | 16:51/1 | 18:00/1 | 18:09/1 |
  | м.Київ | КМСУ |   | 3:16/1 | 0:48/1 | 1:36/1 | 1:38/1 | 0:43/1 | 1:39/1 | 0:32/1 | 0:54/1 | 1:17/1 | 1:38/3 | 1:12/1 | 1:38/1 | 1:09/2 | 0:09/3 |
2 | Усенко Андрій | 291 | 00:19:52 | 3:52/3 | 4:44/2 | 6:50/2 | 8:34/2 | 9:29/2 | 11:24/2 | 11:56/2 | 12:53/2 | 14:10/2 | 15:42/2 | 16:57/2 | 18:39/2 | 19:43/2 | 19:52/2 |
  | м.Київ | КМСУ | + 1:43 | 3:52/3 | 0:52/2 | 2:06/3 | 1:44/2 | 0:55/2 | 1:55/3 | 0:32/1 | 0:57/2 | 1:17/1 | 1:32/2 | 1:15/2 | 1:42/2 | 1:04/1 | 0:09/3 |
3 | Бубнов Олексій | 325 | 00:22:36 | 3:36/2 | 5:42/4 | 7:38/3 | 9:23/3 | 11:23/3 | 13:16/3 | 13:53/3 | 15:05/3 | 16:31/3 | 17:57/3 | 19:23/3 | 21:08/3 | 22:28/3 | 22:36/3 |
  | м.Київ | І | + 4:27 | 3:36/2 | 2:06/5 | 1:56/2 | 1:45/3 | 2:00/5 | 1:53/2 | 0:37/3 | 1:12/4 | 1:26/3 | 1:26/1 | 1:26/3 | 1:45/3 | 1:20/3 | 0:08/1 |
4 | Нашивочніков Олексій | 227 | 00:26:21 | 4:00/4 | 5:09/3 | 8:35/5 | 13:06/5 | 14:06/5 | 16:29/5 | 17:08/5 | 18:08/5 | 19:34/5 | 21:17/5 | 22:46/4 | 24:47/4 | 26:11/4 | 26:21/4 |
  | м.Київ | І | + 8:12 | 4:00/4 | 1:09/4 | 3:26/5 | 4:31/5 | 1:00/3 | 2:23/4 | 0:39/4 | 1:00/3 | 1:26/3 | 1:43/4 | 1:29/4 | 2:01/4 | 1:24/5 | 0:10/5 |
5 | Шеренковський Олег | 326 | 00:26:49 | 4:59/5 | 6:04/5 | 8:13/4 | 10:40/4 | 11:45/4 | 14:25/4 | 15:17/4 | 17:29/4 | 19:09/4 | 21:08/4 | 22:53/5 | 25:18/5 | 26:41/5 | 26:49/5 |
  | м.Київ | ІІ | + 8:40 | 4:59/5 | 1:05/3 | 2:09/4 | 2:27/4 | 1:05/4 | 2:40/5 | 0:52/5 | 2:12/5 | 1:40/5 | 1:59/5 | 1:45/5 | 2:25/5 | 1:23/4 | 0:08/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:17:51 | 3:16 | 0:48 | 1:36 | 1:38 | 0:43 | 1:39 | 0:32 | 0:54 | 1:17 | 1:26 | 1:12 | 1:38 | 1:04 | 0:08 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч55 , 16 КП, 2.150 кмЖ10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч60 , 15 КП, 1.850 кмЖ10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч65 , 15 КП, 1.825 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (54) | КП-2 (55) | КП-3 (44) | КП-4 (43) | КП-5 (56) | КП-6 (47) | КП-7 (41) | КП-8 (40) | КП-9 (32) | КП-10(49) | КП-11(38) | КП-12(31) | КП-13(57) | КП-14(36) | КП-15(100) | Финиш |
1 | Фокін Сергій | 293 | 00:24:06 | 2:27/1 | 5:33/1 | 6:52/1 | 7:58/1 | 11:25/1 | 13:06/1 | 15:02/1 | 16:00/1 | 17:40/1 | 19:29/1 | 20:20/1 | 20:46/1 | 22:33/1 | 22:55/1 | 23:57/1 | 24:06/1 |
  | м.Київ | КМСУ |   | 2:27/1 | 3:06/1 | 1:19/2 | 1:06/1 | 3:27/1 | 1:41/1 | 1:56/1 | 0:58/1 | 1:40/1 | 1:49/2 | 0:51/1 | 0:26/1 | 1:47/2 | 0:22/2 | 1:02/3 | 0:09/1 |
2 | Рублевський Василь | 244 | 00:25:52 | 2:32/2 | 5:56/2 | 7:14/2 | 8:37/2 | 12:06/2 | 14:01/2 | 16:03/2 | 17:29/2 | 19:45/2 | 21:25/2 | 22:17/2 | 22:53/2 | 24:32/2 | 24:53/2 | 25:43/2 | 25:52/2 |
  | Дніпропетровська | КМСУ | + 1:46 | 2:32/2 | 3:24/2 | 1:18/1 | 1:23/2 | 3:29/2 | 1:55/2 | 2:02/2 | 1:26/3 | 2:16/2 | 1:40/1 | 0:52/2 | 0:36/2 | 1:39/1 | 0:21/1 | 0:50/1 | 0:09/1 |
3 | Дегтев Олександр | 205 | 00:35:45 | 3:02/3 | 7:01/3 | 8:26/3 | 10:03/3 | 16:22/3 | 19:06/3 | 23:32/3 | 24:52/3 | 28:03/3 | 30:16/3 | 31:19/3 | 32:02/3 | 33:58/3 | 34:33/3 | 35:34/3 | 35:45/3 |
  | Одеська | ІІ | +11:39 | 3:02/3 | 3:59/3 | 1:25/3 | 1:37/3 | 6:19/3 | 2:44/3 | 4:26/3 | 1:20/2 | 3:11/3 | 2:13/3 | 1:03/3 | 0:43/3 | 1:56/3 | 0:35/3 | 1:01/2 | 0:11/3 |
  | Идеальный участник |   | 00:23:35 | 2:27 | 3:06 | 1:18 | 1:06 | 3:27 | 1:41 | 1:56 | 0:58 | 1:40 | 1:40 | 0:51 | 0:26 | 1:39 | 0:21 | 0:50 | 0:09 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч70 , 14 КП, 1.750 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (33) | КП-2 (37) | КП-3 (56) | КП-4 (41) | КП-5 (48) | КП-6 (51) | КП-7 (49) | КП-8 (38) | КП-9 (31) | КП-10(34) | КП-11(45) | КП-12(35) | КП-13(36) | КП-14(100) | Финиш |
1 | Зеленський Анатолій | 314 | 00:27:09 | 2:48/1 | 4:09/1 | 5:53/1 | 7:56/1 | 10:49/1 | 12:12/1 | 16:24/1 | 17:17/1 | 18:20/1 | 22:13/1 | 23:55/1 | 25:12/1 | 26:09/1 | 27:01/1 | 27:09/1 |
  | Черкаська | КМСУ | +27:09 | 2:48/1 | 1:21/1 | 1:44/1 | 2:03/1 | 2:53/1 | 1:23/1 | 4:12/1 | 0:53/1 | 1:03/1 | 3:53/1 | 1:42/1 | 1:17/1 | 0:57/1 | 0:52/1 | 0:08/1 |
  | Идеальный участник |   | 00:27:09 | 2:48 | 1:21 | 1:44 | 2:03 | 2:53 | 1:23 | 4:12 | 0:53 | 1:03 | 3:53 | 1:42 | 1:17 | 0:57 | 0:52 | 0:08 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч75 , 11 КП, 1.700 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (33) | КП-2 (37) | КП-3 (56) | КП-4 (34) | КП-5 (35) | КП-6 (31) | КП-7 (47) | КП-8 (48) | КП-9 (49) | КП-10(38) | КП-11(100) | Финиш |
1 | Микола Костюк | 210 | 00:46:58 | 5:22/1 | 8:31/1 | 11:30/1 | 14:41/1 | 20:26/1 | 24:32/1 | 33:58/1 | 36:40/1 | 42:46/1 | 44:28/1 | 46:39/1 | 46:58/1 |
  | Черкаська | І | +46:58 | 5:22/1 | 3:09/1 | 2:59/1 | 3:11/1 | 5:45/1 | 4:06/1 | 9:26/1 | 2:42/2 | 6:06/1 | 1:42/1 | 2:11/1 | 0:19/1 |
2 | Дудін Андрій | 116 | 01:08:08 | 8:16/2 | 13:42/2 | 18:55/2 | 23:18/2 | 30:14/2 | 38:28/2 | 49:31/2 | 52:09/2 | 62:36/2 | 65:10/2 | 67:38/2 | 68:08/2 |
  | м.Київ | КМСУ | +68:08 | 8:16/2 | 5:26/2 | 5:13/2 | 4:23/2 | 6:56/2 | 8:14/2 | 11:03/2 | 2:38/1 | 10:27/2 | 2:34/2 | 2:28/2 | 0:30/2 |
  | Идеальный участник |   | 00:46:54 | 5:22 | 3:09 | 2:59 | 3:11 | 5:45 | 4:06 | 9:26 | 2:38 | 6:06 | 1:42 | 2:11 | 0:19 |
Ж10 Ж11 Ж12 Ж13 Ж14 Ж15 Ж16 Ж18 Ж20 Ж21A Ж21E Ж35 Ж40 Ж45 Ж55 Ж60 Ж65 Ж70 Ж75 НДІТИ НДОРОСЛІ Ч10 Ч11 Ч12 Ч13 Ч14 Ч15 Ч16 Ч17 Ч18 Ч20 Ч21A Ч21E Ч35 Ч40 Ч45 Ч50 Ч55 Ч60 Ч65 Ч70 Ч75 Ч80
Ч80 , 11 КП, 1.475 км  | Фамилия, Имя | Номер | Результат | КП-1 (54) | КП-2 (57) | КП-3 (34) | КП-4 (50) | КП-5 (36) | КП-6 (48) | КП-7 (47) | КП-8 (46) | КП-9 (49) | КП-10(32) | КП-11(100) | Финиш |
  | Идеальный участник |   | 00:00:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |